Murzsa Roland kérdése:

Mi történt a DLC Kódommal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy DLC Kódot egy Játékhoz Előrendelésnél, és a játékot még nem kaptam meg, de meg akartam bizonyosodni róla hogy működik a Kód, mivel volt hogy nem működött:S így beírtam ahova kell és kijött a Pack hogy működik, és gondoltam ha már beírtam letöltöm, de nem történt semmi:S Azt írta ki hogy a Kód már használva lett, és nem talál tartalmat:S Mi történt most, és hogy tudom ezt kiküszöbölni? van egyáltalán megoldás vagy megszívattam saját magam?


Minden Segítséget köszönök!



2013. márc. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs a dlc a "download list"-ben?
2013. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megnéztem és nincs ott sajnos:S
2013. márc. 17. 12:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont a tranzakciós listában ott van hogy megvettem a DLC 0 FT-ért, stb...:S
2013. márc. 17. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapjáték nélkül amúgy sem működik egy DLC-sem(szerintem nem is lehet letölteni) először várd meg a játékot telepítsd a gépre és utána próbáld meg a DLC-t letölteni.
2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ezt fogom tenni:)
2013. márc. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!