Meglehet csinálni, hogy a házimozi 5.1-e ne csak filmnézés közben szóljon, hanem sima TV nézés közben is? (Képek lent)

Figyelt kérdés

TV csatlakozók:


[link]


[link]


Házimozi:


[link]


Mind2 LG

[link]


[link]


2013. márc. 17. 14:34
 1/10 Osynho ***** válasza:
Ha tud Pro Logic II-t ,vagy DTS Neo-t, tehát képes sztereóból 5.1-et keverni a hifi, akkor megoldható. Persze ez sokkal gagyibb lesz, mint a DD, vagy DTS hangsáv.
2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt, hogyan lehet megcsinálni?
2013. márc. 17. 14:44
 3/10 Osynho ***** válasza:
Olvasd el a használati utasítását.
2013. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az már szerintem nem igen van meg x'D
2013. márc. 17. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kár, hogy még nem találták fel azt a valamit, amivel bármilyen információ egy keresőből elérhető kb két kattintással! Hívhatnák interne.... jah bakker, azt már feltalálták!
2013. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok bunkózni, nem azért nem kerestem meg eddig mert lusta voltam, egyáltalán azt se tudom, hogy mire keressek rá. Ezért lenne jó a segítség.
2013. márc. 17. 15:56
 7/10 Osynho ***** válasza:

Talán, ha a típusára keresnél rá... :D


Tessék:

[link]

2013. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem bírtátok volna ki egy "a Google a barátod" poén nélkül igaz?
2013. márc. 17. 19:38
 9/10 Osynho ***** válasza:

Persze, hogy nem, tekintve, hogy fáradtságot nem kímélve fotóztál, azokat feltöltötted, majd linkelted és megkérdezted itt a dolgot. Ehelyett 3 másodperc alatt megtaláltam a google-ben úgy, hogy nálad van a hifi. :)


Nem sértegetésnek számon, meg segítek is, ha tudok, de fogalmam sincs, milyen a menüje egy ilyen cuccnak, mit lehet állítani rajta.

2013. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak úgy fog működni ha van beépített pro logic dekódered. Ha nincs akkor nem fog működni a TV-s 5.1 Nekem van egy ilyenem, egészen jól szól csak sokszor tényleg gagyi, 5.1 helyett leginkább 3.1 tehát mélynyomó, front, jobb és bal "hátsó" működik, a jobb és bal "első" meg csak úgy van.
2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!