Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Össze kéne rakni egy gépet...

Össze kéne rakni egy gépet vidi/kép editelésre?

Figyelt kérdés
Össze kéne dobjak lassan egy új gépet,mert a régi vegas pro 11 és fullHD videóval enyhén szólva eléggé akadozik.Mondjuk nem is csodálom,nem mai darab a gép.Ha lehet minden alkatrész pontos nevét és kb. árát írjátok le,háztól a prociig,és ha lehet minél olcsóbban kihozni az egészet.Nem komoly munkára gondolok most profi videó editeléssel,csak hobbiból szoktam,meg fotózgatok is.Amúgy valahogy úgy kéne megoldani,hogy lehessen legalább 3 képernyőt rádugni a gépre mert egyel elég nehézkes (persze csak az tudja aki valóban próbálta,éshát nem egy 30'-es cinema displayen). Ismétlem,minél olcsóbban kéne kihozni (persze amennyire lehetséges ez...) mert nem tudok rengeteg pénzt összeszedni.Lényeg hogy lehessen gördülékenyen használni.Ajánlhattok hozzá jó szerkesztőt is ha van ötletetek,jelenleg vegaspro 11et használok.

2013. márc. 22. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A fejlesztés persze hasznos, de nem próbáltad még a proxi videó használatát? A szerkesztéshez a HD videókból előzőleg konvertálni kell egy kis felbontásút, amit a gép könnyen tud kezelni és a HD videókat majd csak a végső rendereléskor fogja használni.

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=-nDVbA1Patw

2013. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,ezt holnap lehet ki is próbálom...vagy ha nem akkor a következő videóm vágásánál :) ezen felül akkor is jó lenne már egy új gép vagy egy laptop (láttam számomra megfizethető áron olyat aminek 4GB a videó ramja).

Azok a laptopok aminek van ez a 4GB RAMos videókártyája és max. ára elérhető számomra a következők:

Acer aspire V3- i5,4GB(8al kérném),GT730M 4GB,750 HDD

Ugyanennek az aspirenak az i7-es változata és 8gb ram


Szóval ha tényleg nem kell atom gép ehhez,akkor mit szóltok a laptopos megoldáshoz?

Nekem szuper lenne,mert tudnám hordozni is,és nem egy elérhetetlen áron kínálják,de érdekelne a ti véleményetek is.Amúgy teljesen laptop és tabletpárti vagyok,csakhát tablet alapból kilőve erre a célra, és mindenki azt hajtogatja hogy ilyen célokra egy laptop nem alkalmas,erre kizárólag egy erős PC jó.Vélemények? Azért azt el kell mondjam,hogy ennek a 2 laptopnak a tudása fényévekre van a mostani PC-mtől (AMD athlon 64 x2 2,4 dual core,2GB DDR2 ram, 512 MB DDR2 ATI radeon x1550 vidikártya és 7200as 160as vinyó.A laptopnál csak a lemez sebessége kisebb,többi minden erősebb.Egyetlen kérdésem hogy laptophoz lehet 1-nél több képernyőt kötni? Véleményeket várok,ha lehetséges mindenképp laptopra pályázok.

2013. márc. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!