Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek is ilyen gyakran kilép...

Nektek is ilyen gyakran kilép az alkalmazásokból iOS 6-on?

Figyelt kérdés

Van egy iPad 3-am, napi szinten használom. iOS 6 bétáról cseréltem le a rendszert egy végleges iOS 6-ra egy .ipsw fájl segítségével. Azóta folyamatosan frissítettem, jelenleg 6.1.3 fut rajta.

Azonban eléggé irritáló, hogy pl. Facebook-ból szinte napi szinten kilép magától, de más appekkel is előfordult már, hogy egyszer csak bezáródtak. Másnak is vannak hasonló tapasztalatai?


2013. márc. 25. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
iPod Touch4-en én is tapasztalom, de érdekes módon az iPad4-en nem. Úgyhogy nem értem teljesen. Touchon sokkal instabilabb a rendszer (JB-vel és nélküle is) amióta frissítettem 5-ről, míg az iPad-emet meg nem bírom megfektetni. Gondolom nem sikerült minden eszközre azonos minőségben :( És nálam is minden 6-os rendszerrel fent áll, mindet végigjártam.
2013. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Esetleg okozhatott valami problémát az, hogy a rendszer .ipsw fájlból lett újratöltve? Megoldaná a problémát egy restore vagy valamilyen egyéb megoldás?
2013. márc. 25. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nálad segítene, de nekem az iPodon nem segített. Próbáltam sokféleképpen, volt, amikor én is manuálisan, ipsw-ből frissítettem (még 6.0-nál, amikor az első pár napban csak arra volt JB), volt, hogy OTA frissítést csináltam teljes restore után (új verzió esetén), volt közben teljes restore is simán frissítés nélkül (és JB nélkül), de sajnos még mindig ugyanaz. Most épp 6.1.3-on van a touch JB nélkül és 6.1.2-n az iPad JB-vel.
2013. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!