Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Live bankkártyás fizetés...

Xbox Live bankkártyás fizetés hogyan történik?

Figyelt kérdés

Még sosm használtam online a bankkártyámat. Mennyibe kerül ez? Vagy csak azt vonják le, amit veszek? Egy vásárlás után törölhetem onnét a kártyát, hogy még véletlenül se vonjanak le pénzt, és ha kellene valami, újra hozzáadom?


Ui.: tényleg elég pár személyes adat, kártyaszám és ccv kód ahhoz, hogy fizessek vele? Vagy van még valami a tovább után? Mert ez így nem látszik elég biztonságosnak.


2013. márc. 26. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
se nekem se a haveromnak nem fogadta el a bankkártyáját! felhívtuk az ügyfélszolgálatot, annyit tudtak mondani hogy ez előfordul, vegyünk microsoft pontot (boltba) és vegyünk azon játékokat! tudom ez elég nevetséges de nem tudsz mást tenni, ha olcsón akarsz játékokat venni. mert szoktak lenni nagyon jó akciók. pl: 2 héttel ezelőtt a GTA 4 3000 ft volt
2013. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt veszel MS pontot: [link]


És kész, ezután Xbox-on csak a kapott kódot kell beírni. Persze máshonnan is vehetsz MS pontot, de ez a legjobb és legolcsóbb.

2013. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most van tavaszi akció, a Hitman: Absolution 3000FT, a Just Cause 2 990FT, és ahogy látom, pontokért nem lehet megvenni.
2013. márc. 26. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy az Xboxhoz már csak dombornyomott kártya a jó.De van egy kiskapu!A windowsphone.com-on regisztrálsz és ott adod meg a bankkártyád adatait.Mivel a Windowsphone és az Xbox is microsoft termék igy ugyanúgy jó lesz.A WP-hez is pl a piactéren való vásárláshoz kell bankkártya.Nekem működik!
2013. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha nincs Windows Phone-os telefonom, akkor is tudok regisztrálni ott? Mert én itt nem találok semmi ilyesmit:

[link]

2013. márc. 27. 13:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Hohó, sikerült! Köszi!
2013. márc. 27. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom,hogy az Xboxhoz már csak dombornyomott kártya a jó."


PONTOSAN, PONTOSAN, JÓL MONDOD! :D

2013. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? Iagaza volt, Xbox Live felületen nem fogadta el a nem dombornyomottat, de a Windows fiók felületén igen.
2013. márc. 27. 18:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Just Cause 2-t sikerült megvennem, de a Hitman: Absolution nem akaródzik. Azt írja most nem lehetséges a vásárlás.
2013. márc. 27. 18:48
 10/10 yellowiesel válasza:
Én először a slepping dogsot vettem meg, miután anyámt egy hétig győzködtem hogy ez biztonságos. Gond nélkül lejött egy ezresért. Viszont most nem tudom letölteni a ghost recon future soldier-t majd én is megpróbálom a windowspohnt remélem működni fog .
2013. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!