Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hálózatmegosztás miért kér...

Hálózatmegosztás miért kér jelszót?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Android 4 FULLHD Smartbox média lejátszót.

Legnagyobb előnye és amiért meg is vettem, hogy a filmeket hálózaton keresztül (wifin) képes az asztali számítógépről is lejátszani anélkül, hogy egy adathordozóra kellene kimásolnia!

Az otthoni gépem XP a televízióra csatlakoztatott eszköz pedig android rendszerű.

Megosztott dokumentumok mappába bemásoltam filmet, képeket, zenéket és megosztottam a Smartbox látja és csatlakozni is próbál, de az xp valamilyen felhasználónevet és jelszót kér.

Én mivel csak a wifit jelszavaztam le a gép sem kér semmit indításkor (minek is családi gép) így hát fogalmam sincs mi lehet. Esetleg a gépen megtalálható a jelszó?

Ha tudtok erre valamilyen megoldást az nagyon megköszönném!

Hálózatmegosztásról semmit nem tudok router beüzemelésével is megizzadtam


2013. márc. 27. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a papirjai között. Biztos van valami előre beállitott jelszó.
2013. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Maga az xp-s gép nem engedi be a rendszerbe.

Eddig jut el Munkacsoport: MUNKACSOPORT -> Számítógép neve: USER-6955Dstb. Ettől tovább pedig már nem.

Nem hálózati azonosítót kér? Új fiók kellene neki?

2013. márc. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!