Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen 5.1-es hangkártyát...

Milyen 5.1-es hangkártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hangfal: [link]


Alaplap: [link]


2013. márc. 27. 16:28
 1/2 Chello ***** válasza:

Én csak ellenjavallani tudok.


Sound Blastert még véletlenül se vgyél.

Nekem az utóbbi időkben szoftveresen egy hulladéknak tűnik mindegyik. Elállítódnak.

És a tűrhetőbb árú 10-15 pénzért nagyon hitványul szól.


C-media és társai kategória is kerülendő, viszont azok általában legalább mindíg ugyanúgy viselkednek.

(Ezek ugye olcsók)


Kerülendőek az ismeretlen nevü gyártók és általában minden olyan ami elérhető áron van de nem sok helyen kapható.

(Feltételezhető későbbi driver támogatás hiánya)


Asszem az M-audio felől hallottam jobbakat, de én azt nem használtam még.


Talán 40e körül érdemes elkezdeni megbízni abban, hogy amit veszel abban nem csalódsz nagyot.

Viszont attól még szoftveresen lehet idegesítő.


Volt HP nyomtatóm ami fél órán át települt. (Minek??)

És nem lehet vele scannelni ha nem jó benne a festékpatron ??


Ugyanezt csinálja a SB is. Teljesen feleslegesen lopja az idődet.


Szóval nagy a hulladékvásár.


Nem bízhatsz márkában sem meg egyáltalán semiben. Szubjektive, hogy kinek mi volt és az neki tetszett e az annyira vátozó amennyire az emberek türelme a szarhoz.


Legjobban azzal járnál, ha élőben tudnál a-z-ig végignézni kártyákat telepítés, működés.

(Valakinél akinek van?)


Van egy bolt a Móricz Zsigmond körtértől a gellért felé haladva a 7-es busz megállójától kb. 50 méterre jobb oldalt a "tér?" előtt 20 méterrel kb.


Na ottjártamkor úgy tűnt ők normáklis kártyákkal foglalkoztak, de az árak is inkább 100 körüliek voltak.


Ha még megvan a bolt.

2013. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2013. márc. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!