Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A házimozimat hogyan kössem...

A házimozimat hogyan kössem össze a géppel?

Figyelt kérdés
Tehát a gépembe 5.1-es hangkártya van, ugye a két első hangfal a két hátsó és a center és a sub, ezekhez van 3 Jack dugó, az erősítőm hátúlján pedig van hozá megfelelő RCA csatlakozás, össze is kötöttem, de valamiért a hátsó kettő hangfalamból nem jön ki értelmes hang, csak mono módban. Mit hibáztam, ez mitől lehet?

2013. márc. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
digitális csatlakozásra nincs lehetőséged? (coax, optikai)ezekkel jóval egyszerűbb dolgod lenne. nem biztos hogy hibáztál, lehet hogy csak valami apró beállításon múlik, nézd meg a rendszer hangvezérlő tulajdonságainál.
2013. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azon múlt, rávezettél a dolog nyitjára a "coax" kifejezéssel, mert 4 input mód van, Automatikus, coax, analog, digitalis. A digitalist be kell állítanom az erősítőn is. :)

Két filmmel próbáltam, az természetes, hogy elég sok hang jön a centerből? úgy értem a beszéd, szinte mind abból jön, ez alap?

2013. márc. 27. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hátsó hangfalpár véletlenül a center/sub csatlakozójára lett kötve? Legalábbis csak az a két csatorna monó.
2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, azt leellenőriztem. :)
2013. márc. 27. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
de, az természetes hogy a "beszéd" hang csak a centerből jön, mert a többiből szinte csak az effektek jönnek. nézz végig mondjuk egy akció filmet, és meglátod hogy mi sül ki belőle. a hangerőket csatornánként is tudod áligatni az erősítőn.
2013. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, köszönöm a segítséget. :)
2013. márc. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!