Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem szólnak a hangafalak...

Miért nem szólnak a hangafalak ha a tv-re vannak kötve?

Figyelt kérdés

A tv-re kötöttem két hangfalat (egy ősrégi, nem használt hifiről szedtem le...), de akárhogy próbálkozok nem akarnak szólni. A tv egy régi képcsöves darab, a csatlakozók amivel próbálkoztam valahogy így néznek ki: [link]


Mindig csak a tv-ben lévő hangfalak szólnak...Mi lehet a gond?



2013. márc. 27. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 28. 12:11
 2/6 A kérdező kommentje:

elképzelhető hogy a tv-nek rossz az a része? de akkor a beépítettnek sem kéne szólnia...

Légyszi segítsetek! már nagyon nem értem ezt az egészet...

2013. márc. 28. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
2 lehetőséged van. Vagy jack csatlakozóval kötöd rá a tévére, de ahhoz kell egy erősítő is. Másik lehetőség hogy szétszeded a tévét és a hangszórójának a kábelére rákötöd a hangfalakat.
2013. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de akkor mire való a többi csatlakozó(amiről tettem be képet)?

Van rajta 4 pár ilyen fekete-piros csatlakozó...

2013. márc. 29. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
hááát...esetleg próbálkoztál már a tv menüjében allítgatni valamit?
2013. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajnos elég régi darab és nincs meg a távirányítója, a tetején meg csak hangerősség, szintelitestég/kontraszt meg ilyesmik állíthatóak...

de jó ötlet, majd szerezek egy távirányítót (valami univerzálisat amivel még működik).


köszi a segítséget!

2013. ápr. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!