Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintettek az y500 i5 2db...

Stalkerboss kérdése:

Szerintettek az y500 i5 2db gt650+16 gb sdd hogy fogja elvini a battlefield 4-et? Esetleg tudtok e olyan laptopról ami ebben az évben fog megjeleni és meg tudja verni az y500-at?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

BF3 high grafikán is hozta a 30 FPS-t Y500-on, BF4 esetén valószínű kell majd csökkenteni már a 30 FPS-hez, de azért mediumnál kicsit jobb grafikán valószínűleg elviszi.


Valamelyik Alianware meg jobb választás lenne, de a legjobb választás egy asztali gép lenne.

2013. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom el, hogy laptop nem játékra való, mert gondolom már olvastad... :P


A BF4-nek a multiját az y500 nagyon valószínű, hogy nem fogja vinni (nekem is Ideapad y500-am van) Ha már high-on a BF3 multija nem nagyon fut 32 FPS felett, akkor a BF4 végképp nem fog. Talán az egyszemélyes játék még rendesen el fog futni...

2013. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még low-on se? Nekem is Y500-am van , előrendelném, de nem merem. Nem nagyok az igényeim csak low-on fusson folyamatosan. Gondolom i7-es procival már nem lenne gond, de nem érte meg nekem az 50 ezres felárat. :/
2013. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs nem igazán.
2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!