Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hosszútávra megéri +20000...

Hosszútávra megéri +20000 forintot kiadni egy 3D-s TV-ért?

Figyelt kérdés
TV vásárlás előtt állok, és az lenne a kérdésem, hogy 6-8 évre megéri-e kiadni ennyivel több pénzt a 3D-ért a sima FullHD helyett? Milyen 32" tévék vannak max 130.000 forintig? Olyan kéne, amire a későbbiekben lehet házimozi rendszert rakni és jövőre egy PS4-et (gondolom szinte mindre lehet).

2013. márc. 28. 12:05
 1/3 anonim válasza:
szerintem ha ilyen 8-8 évre gondolsz simán megéri,,, persze ez csak az én véleményem...
2013. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a mai készülékekre szinte mindent rá tudsz kötni (házimozi, ps konzolok, pc stb.), és ha ilyen hosszú távra tervezel , biztosan megéri, eleve a 3d-s az valószínű hogy ledes, már a fogyasztása miatt is behozza a plusz költséget.
2013. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem. Azért a plusz pénzért inkább átmérőben vennék nagyobb tv-t.

A 3D adásoktól még nagyon messze vagyunk. Honnan szerzel 3D filmeket? Megvenni drága, letölteni örökkévalóság...

Ennyi pénzért már szuper 42"-os FullHD készüléket kapni.

Pár év múlva sokkal jobban kiforrt technika fog elénk állni 3D tekintetében, jelenleg én nem adnék ki érte +20e.-t.

Én is lapostévé vásárlás előtt állok, eddigi tapasztalatami szerint plazma és panasonic a nyerő...

2013. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!