Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP flashelés Berettyóújfaluba...

PSP flashelés Berettyóújfaluban vagy Biharkeresztesen?

Figyelt kérdés
Valaki vállal, illetve ismer valakit Berettyóújfaluban vagy Biharkeresztesen aki PSP flashelést vállal? Ha igen akkor kb mennyiért?

2013. márc. 29. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon ingyen házilag is megtudod csinálni :D Csak keress rá a google-n!Ja és Garivesztéssel jár!!!
2013. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) Azt tudom hogy garancia vesztéssel jár, és hogy itthon is meg lehet csinálni, csak már annyi mindent olvastam hogy nem merek hozzá nem értőként hozzányúlni. Milyen programot kell futtatni? (psp 1004-es,

)

2013. ápr. 28. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Flashelés 'elméletileg' ne ronthatja el nagyon a PSP-t legalábbis akkor tuti, hogy nem amikor 'ideiglenes' a flash!

Én PSP-3004-et flasheltem (,mert nekem ez van) és olyan a flash, hogy amikor újraindítom (a psp-t), a flash fele letörlődik... ez azért jó,mert a psp újraindítás után, szinte teljesen tiszta lesz (egyébként le lehet törölni a flasht véglegesen) !

Na de a lényeg!!! --> Frissíted a PSP-det a legújabb (6.60) verzióra, majd letöltöd a PRO-B 9-et! Lehet, hogy újabb is van,de ez nekem bevált! Majd elindítod a PRO UPDATE nevű programot és ugye bejön a PSP animáció,majd egy 5 sorból álló szöveg jön:


PRO-B by team PRO

Press X to launch CFW. --> Ez a flash telepítése

Press Triangle to uinstall CFW. --> Ez a flash letörlése

Hold L to reinstall CFW. --> Ez a flash újratelepítése

Press R to exit. --> Kilépés.


MEgnyomod az X-et,majd kapsz néhány sort, hogy writing... file.

Aztán megint X és újraindul a PSP-d!

Nos ennyi is lenne!


Új funkciók a flash telepítése során:

- Nyomd meg a SELECT gombot és megjelenik a titkos menü!

- Lehetővé válnak a .ISO illetve az a másik kiterjesztésű fájlok futtatása, nem eredeti .PBP fájlok futtatása!

- És sok egyéb funkció!


Mellesleg én ,már szerintem 1004-re is telepítettem a flash-t!

Megpróbálom, majd feltölteni a fájlokat MediaFire-re ha nem találsz egyszerűbb opciót!


Ha bármi nem tiszta (nem érted) írj nyugodtan vissza!

2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült :D
2013. máj. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!