Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet ajánlotok?...

Milyen tabletet ajánlotok? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Újonnan szeretnék venni tabletet maximum 20000 forintért, ami jó is. Mit tudtuk nekem ajánlani? Tapasztalatokat is várok.
2013. márc. 31. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! húszezer forintért csak hulladékot kapsz..


jó, ez is szélsőség, de most vettem 150 ért 10"-os asust..

na ez jó..az eladónak is ilyen volt otthon, ő mesélte, hogy a húszezer forintos sz@rokkal mindig reklamáció van...


spórolj, és vegyél valamilyen samsungot.. de ne 7"-ost, az

kicsi, a tíz coll az igazi tablet méret..se több, se kevesebb.


20 ezer? majd, pár év múlva..

2013. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyu, ha 20 ezre van rá, akkor mi értelme azt írni, hogy vegyen százért?

Nekem egy Concorde Tab One van és ezt is ajánlom. Azt csinálom vele amit tud és nem azon jajongok, hogy mit nem tud. Itthon a laptopot használom, a tabot inkább csak utazáskor. Filmezni tökéletes, játszani lehet vele, bár nyilván vannak korlátai, játékokról nem sokat tudok mondani, csak érdekességképpen tettem rá ilyen autós meg szaladgálós játékokat, de letöröltem mert nem érdekelt.

Böngészés: hát az erősen függ az oldalak bonyolultságától. Egy ilyet mint a gyakori gond nélkül behozza, ha bonyolult, sok kép van, akkor gondolkodik pár másodpercig...:)

Igen, a 7 coll kicsi, de utazáskor jobb is, hogy kicsi.

Hát valahogy így. Fő készüléknek én sem ajánlok ilyen olcsót, de alkalmi használatra megfelel, jobban mint egy telefon, ami ugye még kisebb.

2013. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!