Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptop/notebook lenne...

Milyen laptop/notebook lenne a legmegfelelőbb számomra? (bővebb. lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban internetezésre (Facebook, Gmail etc.), illetve Photoshop használatra alkalmaznám, esetleg filmnézésre. Mindenképpen egy jobbfajta márkából szeretnék. Arra lennék kíváncsi, hogy véleményetek,tapasztalataitok alapján milyen márkát ajánlanátok? A. Az említett felhasználásra esetleg alacsonyabb árkategóriás Sony Vaio termékeket ajánlanátok? (ha lehet árral együtt)

2013. márc. 31. 12:18
 1/4 anonim válasza:
A Sony Vaio-nál találsz sokkal olcsóbbat, amibe ugyanaz van. Nekem Samsungom van. 4 giga ram, 750gb vinyó, intel core i3 proci meg nvidia optimus videókártya.. Teljesen jó, nem tölt sokat és 140 ezer volt.
2013. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen átgondolom akkor! További véleményeket is várok!
2013. márc. 31. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Na nekem sem kell többre a laptopom. Most vettem énis egy ASUS X szériás laptopot, Intel Core i3 2x 2.2GHz, Nvidia Geforce, 500GB winchester, Win8-al, de utánna rátettem a 7-et. 150-ért. Tökéletesen megfelel amire kell, gyors. Játékra meg ott a ROG ASUS, meg az XBOX360
2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is ugyanúgy 4Giga van benne, de tervezem hogy lecserélem 8-asra.
2013. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!