Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Arról szeretnék érdeklődni...

Arról szeretnék érdeklődni hogy mit jelentenek ezek az állítások erről a SIMPLE TAB 2 TABLET 7'' -Tabról Valaki aki ért hozzá legyen szíves nekem le írni és hogy jól választottam e?

Figyelt kérdés

1.2 GHz-es processzor

7"-os 800x480 px-es kijelző

512 MByte DDR3 RAM

Háttértár: 8GB (32 GB-ig bővíthető)

Operációs rendszer: Google Android 4.0.4 magyar nyelvű

Kamera: 2M hátlapi, 0.3M előlapi

Wifi

Külső 3G támogatás


2013. márc. 31. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A képernyő felbontása azt hiszem 142ppi, ami elég kevésnek számít, a RAM lehetne egészen jó, de 1 GB jobb lett volna, de így se rossz. A kamera nem a legjobb, de mivel a tableteket nem fényképezésre találták ki, ezért ez nem is számít igazán! Az egyszerűbb játékokkal elboldogul(Angry Birds, Fruit Ninja, stb...), de durvább játékokat nem érdemes rátelepíteni(GTA, Most Wanted, stb...)! Nem tudom mennyire van jól optimalizálva, de a hardvert és a felbontást figyelembe véve nem szabad, hogy akadjon átlagos felhasználás során! Az android verzió lehetne frissebb is(4.1), mert jobban van optimalizálva, de ez sem rossz! Nem mondtad, hogy mire akarod használni, de filmnézésre(ha nem nézzük a febontást) elég faszányos! Az akkumulátorról nem írtál, ed ha jól sejtem egy 3000 mAh-os telep van benne(azért gondolom ezt, mert a Concorde Tab One-nak is ugyan ez a konfigurációja, a kamera kivételével), ami mondjuk arra elég, hogy folyamatos használat mellet kb 4-5 órát bír, ha nem használod sokat, akkor kb. 1 napig bírja! Mindent összevetve egész jó áron hozzájutottál egy "low-end" tablethez, ami egészen jól használható!
2013. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még várom a válaszokat.
2013. márc. 31. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!