Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépem elől eltiltotta...

A számítógépem elől eltiltottak, a telefonom, a táblagépem, és a zenelejátszóm elvették a szüleim ok nélkül. Mit tehetnék? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A szüleim ma rettenetesen összevesztek, és fogalmam sincs, mi volt a vita tárgya, de nem avatkozok bele az ügyeikbe. Szerintem nem csináltam olyan dolgot, ami miatt ekkora cirkusz törne ki... De a vita közepette édesanyám bejött, és elvette az összes olyan dolgot, ami szerinte lefoglalná a figyelmem.. Ezzel nincs gondom, megértem, ha büntetést kapok, csak azzal van a bajom, hogy éppen egy házidolgozathoz kéne, de nem adják vissza a számítógépem.. Gimiben eddig minden évben mindig szín jeles átlagot hoztam, most is tartom, és szerintem megbízhatnának bennem annyira, hogy tanulásra használnom a gépem.. Most is egy internetkávézóból írok.. 17/L

2013. ápr. 1. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

amikor én 17 voltam, nem volt se net, se gép, se tábla, se telefon, se semmilyen kütyü. És mégis élek még mindig.

ezek nélkül ment a tanulás több millió gyereknek és ez nélkül is végeztek jeles átlaggal többen is :D

2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Most nem értem mire kell neked a gép a házidogához.

Elmondom neked én 2005-ben voltam végzős, már volt internet itthon, de nem használtam házidogához, fogtam egy papírt meg egy tollat és szépen leírtam amit kellett, anyagot meg a könyvből és a füzetből gyűjtöttem ki, a gép nem volt bekapcsolva. Még is sikeresen érettségiztem le, utána amikor mentem OKJ-ra szakmát tanulni, ott sem volt gond, és még utána a fősulin sem voltak gondok, lediplomáztam és dolgozok is. Nem értem minek neked a házidogához gép, oké hogy interneten könnyebben lehet információkat kigyűjteni, meg tényleg 1000 féleképen le vannak írva a dolgok, szóval ha van eszed megcsinálod úgy vagy ott a netkávézóban, kigyűjtöd ami kell és ennyi.

Szerintem nem halsz bele internet nélkül, pár napig sőt hónapokig is ki lehet bírni.

2013. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Okosabb lenne, ha a szüleidet kérdeznéd meg, mi a bajuk veled, nem minket!...

Magyarázd el nekik, hogy a számítógép kell a házidolgozathoz...


Az ezért elég furcsa, hogy a szüleid eltiltanad a nettől, erre te (csakazértis) beülsz egy internet-kávézóba és onnan netezel?!...


Nem lehet, hogy az a bajuk : túl sokat netezel?...

2013. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16%
mi a problem,net nélkül még wc-re se tudsz menni?olyan kár hogy az olvasás kiment a divatból.gyerekkoromban még tv sem volt hétfőnként.OLVASS!!!!
2013. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem betezek sokat, mellesleg tudom, mi az a könyv, szoktam olvasni id, de egy teljes életrajzot kell megadnom, akkor az életrajzból ki kell gyűjtenem az iskolákat, és a címüket, nem ilyen egyszerű... Most is azon dolgozok, és a netkávézót hasznos dologra használom..

Tudom, hogy régebben nem voltinternet, telefon meg egyéb kütyü, és sokan leéretségiztek, tényleg jobb lehetett akkor, mert rá voltak szorulva, hogy keressenek, olvassanak könyveket, most meg csak kényelmesen beülünk az internet elé és minden megoldódik.. Köszi a kommenteket :) Utolsó válaszolónak annyi: szoktam köny tárba menni -.-

2013. ápr. 4. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok bunkóskodni, de akinek ilyen a helyesírása az hogy lehet jeles átlagú diák?

Önéletrajzhoz kell net? Mert nem tudod a saját sulid nevét, címét?

A bizonyítványban benne lesz ;)

2013. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de siettem -.- Nincs sok időm, örülök,ha van egy szabad percem -.-
2013. ápr. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!