Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb: Lenovo IdeaPad...

Viraag1 kérdése:

Melyik a jobb: Lenovo IdeaPad G585 59-366701 vagy Dell Vostro 2520-150580?

Figyelt kérdés

Lenovo adatai:

Intel Pentium Dual-Core B960 2,2GHz CPU

8GB RAM

1TB HDD

NVIDIA GeForce GT 635M 2GB VGA

Dell adatai:

Intel Core i3-2348 / 2.3GHz CPU

4GB RAM

500GB HDD

Intel HD Graphics 3000

A Lenovo 130. 000, a Dell 140. 000 (Windows 8-cal) Egyszerű otthoni használatra kell, netezésre, filmnézésre és esetleg játékra. Köszönöm a válaszokat, ha lesznek! :)


2013. ápr. 1. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tudsz bárhogyan is windowst szerezni akkor lenovo. nem rossz a dell sem (egyébként nem pro 64 bites van rajta ami 30e a pro 40e 32 és 64 bit között nincs árkölönbség) de ha elkezdesz rajta játszani kevés lesz. az intel videókártyák mindig integráltak ami azt jelenti h a ramból vesz memóriát. 4gigád akkor le fog csökkenni amit a lenovó az állandó 8giga ramjával+2giga(ami nagyon jónak számít)videókártyájával simán lever. és a lenovó 2x naggyobb hdd je van. (500GB vs 1000GB)egyedül processzorban marad alul.(az i3 újabb sorozat meg ott aza össz 200mhz de mindkettő intel középkategória. vedd le a win8 árát a dellből(30e) és lesz egy 110e (mai)alsó-közép kat. notebookod meg egy 130ezres ami még ma is felső kat a processzortól eltekintve ami középkat. megéri a 20e felár ha tudsz rá bárhogy is windowst szerezni. ;) remélem segítettem.
2013. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, rengeteget segítettél. Én is most már úgy gondolom, hogy csak akkor veszek Win 8-at, ha majd kiadják a végleges változatát(vagy legalább egy javítottat). Köszönöm a válaszodat!
2013. ápr. 6. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
azóta még annyival lettem okosabb h az intel hd 4000 az nem rossz vid. kártya 4 giga fölötti rammal de ami a lenovóban van az mégiscsak jobb. egyrészt a 2 gigás memória miatt de azért is mert nvidia 635 ami pedig más téren is jó (igaz van jobb de nem ezen az áron.) mediumon simán visz skyrimet crisys2-t stb fifát meg highon is. nem tudom h most van e géped múltkori hozzászólásom már régi ha estleg megvetted volna akk ez csak megerösítés h jót vettél. ha viszont nem akk. jótanács: nvidia 630 alattit ne vegyél, ha meg inteleset akk hd4000-ret csakis. sry de amd ben nem vagyok otthon. amugy állítólag vmikor oktober-novemberben lesz windows8 frissités win. blue néven amiben visszatérnek pár régi dologhoz. ;-)
2013. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, de a Lenovo mellett döntöttem.
2013. máj. 26. 13:03
 5/5 Tschonti válasza:

Ez mind igaz, de:

én a dell vostro-t máshol találtam meg, és ott sokkal erősebb. Op.rendszer sincs hozzá, és úgy is csak 150.000 Ft. Nekem a vostro jobban tetszik, szerintem azért néz meg itt, így egészen más:

[link]

2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!