Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet valahogy 5.1-et elérni...

Lehet valahogy 5.1-et elérni Youtubeon, vagy legalább a Media player lejátszóval?

Figyelt kérdés

Most vettem egy 200 wattos hangfalszettet, és az 5.1 bluray film VLC-vel bizsergető érzést elérően szól, viszont Youtuben, vagy pedig media playerrel a center egyáltalán meg se szólal.. ötlet, tanács ? :)


Előre is köszönöm a válaszokat !



2013. ápr. 2. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, mivel a youtube videók nem 5.1-ben vannak felrakva. Ennyire egyszerű. Virtuálisan kikevertetheted, de annak semmi értelme, csúnyán fog szólni és csak analóg rendszernél működik. Ha digitálisan van összekötve, akkor az marad sztereó és kész.
2013. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat ez szomoru, de koszi szepen a gyors valaszt !! :) hallottam olyan programokrol amelyek elvileg arra jok, hogy Media playeren keresztul teljes ter hangzast alkot.. talan valamelyik plugin :) meg a masik kerdesem hogy valamiert viszhangzik minden.. video es zene is de nem az uj rendszer ota, hanem mar kb 1 eve megfigyeltem.. legjobban ugy vehezo eszre hogyha megallitok egy zenet a tuben akkor kis kesleltetessel viszhangozva hagyja abba.. regivel nem de az uj rendszerrel elegge megfigyelheto.. :)
2013. ápr. 2. 20:37
 3/3 anonim válasza:
Nem.
2013. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!