Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy számítógépet képes tönkret...

Egy számítógépet képes tönkretenni egy mélynyomó?

Figyelt kérdés
Forrasztásoknál vagy kondenzátoroknál, vagy velemit esetleg képes-e úgy szétszedni, hogy tönkremenjen tőle hosszútávú használat után a gép? Mert ugye eléggé nagy olyankor a rezonancia.

2013. ápr. 3. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Fizikailag képtelenség. Ha csak nem egy Jack Hammer-el van dolgod...:) A mostani mélyládám pont a gépre néz, 20 centi van köztük. Ez csak 20cm mély. De előzőleg egy 30-as Magnat duruzsolt bent. Fanatikus zene hallgató vagyok, és már hosszú évek óta bírja a gép...:)
2013. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja értem, hát remélem, mert 2 hónapja van egy 30-as DLD 500/1000-es a gép mellett úgy, hogy majdnem rá néz, a gép tetején lévő dolgok mászkálnak rajta rendesen.
2013. ápr. 3. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a szoba másik sarkában meg még 1 ilyen DLD van.
2013. ápr. 3. 20:41
 4/5 anonim válasza:
Nyugi, ha reálisan bemérnénk ezeket, fele ennyi Watt nem lenne a hagrendszered (és milyen meglepő). Házat nem fogsz vele bontani, gépet sem! Mielőtt menne a kritika: tudom, nagyot szól. Anno én is szerettem zenélni, úgy, hogy sarkokkal arrébb lehetett hallani! :)
2013. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nehogy fele ennyi watt, de kb 1/10-e. 2*50 wattos 20 éves erősítővel hajtom, és nagyon könnyen meghajtja torzítás nélkül. :)
2013. ápr. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!