Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik a 21. században, hogy...

Pizbulterier kérdése:

Létezik a 21. században, hogy egy szolgáltató (DIGI TV) nem tud cseretávirányítót biztosítani, ha a régi elromlik? Az illetékes ügyfélszolgálaton egy darab sincs. Bezzeg az új ügyfelekre sokmilliós reklámokkal vadásznak. SZÉGYEN

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig kell hogy legyen tartalék. Igaz én más szolgáltatónál vagyok és jártam már úgy hogy kellett volna egy másik mert ami volt az tönkrement, és megszerelni sem tudtam. Ők mondták hogy adnak de akkor a beltérit is ki kell cserélniük mert csak így tudnak vele elszámolni ott, ez mind bonyolult papírmunka miatt van. Persze tudtak volna adni külön is, utángyártottat, de abból éppen kifogytak. De kell hogy ezt biztosítják valamilyen formában ha már fizetsz a szolgáltatásért, mert nekem ingyen cseréltek le mindent, mert már volt hogy a másik szobában a beltéri romlott el és 1-2 órán belül már jött is a szerelő cserélni, meg újra hangolni, és egy fillérembe sem került, és ez az egész megvolt 10 perc alatt. Én az Invitelnél vagyok, de a Diginél is így kellene lennie.
2013. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kicserélték mind a kettőt a francia bulldog-om megropogtatta őket.Azt mondtuk a szolgáltatónak hogy nem tudjuk tovább igényelni a szolgáltatásukat mert táv vezérlő híján kezelhetetlen a beltérijük és lemondjuk az előfizetéseket, erre pár nappal később már jöttek is és hozták az új táv vezérlőket.
2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó tipp lehet, kipróbálom.Köszi
2013. ápr. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!