Concorde tab kijelző hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy tablet-et (pontosan 2 napja) és a plixit egyik oldala fel van jőve .Teljesen szakszerűen használtam nem esett le ,nem nyomódott meg.Nem tudom mi okozza én 2 dologra tippelnék vagy elengedte a ragasztó vagy nincs normálisan a helyére fogatva. És hogy ezt garanciálisan megcsinálják?(amúgy Concorde tab SPEED és az extreme digital-nál vettem) És a tabletteknál van valami minimum küszöb a pipxelhibákra mert az egyik pixel mintha nem teljesen működne , néhány színt mutat néhányat nem (kéket és pirosat tuti)(a képernyő 7"-os és 1280x800 pixeles IPS panel, 8 ujjas multi-touch-al?
2013. ápr. 5. 21:29
 1/1 birnir ***** válasza:
Megsúgom neked ,hogy a concord tab egy sz@r kína gyártmány amit nem szabad venni ! :D
2013. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!