Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik 10" kijelzős tabletet...

Melyik 10" kijelzős tabletet javasoljátok? Nexus 10-en kívül.

Figyelt kérdés
Olyan 100 ezer alatt, de inkább 50 körül:) Kizárólag itthoni netezgetésre.

2013. ápr. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ipad 2, Samsung Galaxy Tab 2.
2013. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPad 2-t és Galaxy Tab-ot sem ajánlom, régiek, amikor újak voltak még jók voltak, de már nyugdíjasok.

Nexus 10 lenne az abszolút legjobb 100k körül, de Wayteq xTab 100dci is nagyon jó választás, és ez 50-60k körül lesz.

2013. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma voltam itt-ott körbenézni, de a boltban 10"-os kijelzővel csak nagyon noname kínálatot láttam... Azt hiszem végül 7"-os lesz belőle. Abból első körben a Nexus 7-et néztem, de érdekelne a véleményetek a WayteQ xTab 70-ről.

Tényleg nincsenek nagy igények támasztva, ha azt mondjátok, hogy netezni, youtube videókat nézni ezen is lehet, és az aksija is bírja pár órát, akkor inkább ezt választom. Mármint az olcsóbbat.

2013. ápr. 6. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Ha 10"-es kell Wayteq xTab 100dci, csak még várni kell rá, nem tudom pontosan mikor jelenik meg. Ez kb ugyanaz, mint a Wayteq xTab 70dci, csak 7" helyett 10"-es.

Ha nem akarsz várni akkor xTab 70dci már kapható, és jó. Nem olyan jó, mint a Nexus 7, de hacsak nem akarsz 3D játékokkal játszani akkor tökéletesen megfelel (amúgy meg a 3D játékokat is bírja).

35 ezerbe kerül, és igazából az aksiján kívül nem lehet rá egy rossz szavunk sem.

Hardver elég jó, 1280x800-as IPS kijelző, Android 4.2.2-t is van rá (Nexus-okon kívül ez kapta meg legelsőnek, illetve még mindig csak erre van Nexus-okon kívül ilyen frissítés, minden más gyártó még csak 4.1.X-nél jár, ami azért elég nagy szám), stb.

Aksija 3000 mAh-s, viszonyítási alapnak egy Nexus 7 aksija 4325 mAh-es, az a +1325 mAh meg pár extra órát lazán jelent.

Aktív használat mellett (kb közepes fényerő, wifi bekapcsolva, netezés mellett) azért 5-6 órát biztos kibír, lehet többet is, de annyit minimum.

2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a nexus 10-el?
2013. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!