Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet, okos teló 20-30 ezerért?

Tablet, okos teló 20-30 ezerért?

Figyelt kérdés

kb ennyit szánnék rá

a lényeg hogy stabil működése legyen

játék nem izgat de a net annál inkább

köszi a segítséget és a magyarázatot



2013. ápr. 9. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem is értem,hogy miért írtad ki,ott a jofogas.hu is. Ha meg újonann akarsz,akkor meg nézz körül interneten...

[link]

[link]

[link]


kapásból találtam 3-mat,és nem keresgéltem...

2013. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapásból mindhárom hulladék.

35-ért Wayteq xTab 70dci, lehető legjobb vétel, korrekt hardver, Android 4.2.2, és tényleg olcsó.

Játékok is elindulnak rajta (igaz ez téged nem foglalkoztat), ebből adódóan a nettel sem lesz baja.

Wayteq support meg különösen jó, aksin kívül nem tudok negatívumot írni (na jó, 3G hiánya, de azt egy 3G dongle-val meg lehet oldani(,

2013. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 luigi2 válasza:
Miért hulladékok ezek? Én is szeretnék ajándékba venni nagymamának, netezzen, emailezzen, facebookozzon a díványon, erre sem jók?
2013. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, kb nagymama kategória az a 3 tablet, arra jó, de egy mondjuk 50 év alatti embernek azért már másabbak az igényei, és azoknak már nem ajánlott vétel.
2013. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,és a másodiknak üzenem,hogy csak a kérdésre váloszoltam,ami ez volt: "játék nem izgat de a net annál inkább" szóval amiket belinkeltem,túl jók netezésre is....
2013. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!