Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a Playstation 3 alkalmas...

Ez a Playstation 3 alkalmas lenne nagyobb játékokra? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval nem nagyon értek a konzol cuccokhoz, de mivel nagyobb játékok nem nagyon futnak a gépemen, meg még számos ok miatt szeretnék venni egy Playsation 3 -at... Csak nagyon nem értek hozzá.


Én erre gondoltam:

Consola Sony PlayStation 3, 12GB + Joc Book of Spells& Wonderbook + 1 x Move Motion Controller + 1 x Webcam

Tip consola: PS3

Model Procesor: Cell Broadband Engine

Memorie standard (MB): 256

Capacitate HDD (GB): 12

Unitate optica: Blu-Ray

Conectivitate: HDMI, AV Multi Aut, Digital out ( optical)

Accesorii: Book of Speels, Wonderbook, Move controller, Eye camera


Az adatok románul vannak, de érthetőek szerintem...

Szóval csak az érdekelne, hogy ez jó lenne nagyobb játékokra? Pl. Assassin's Creed III, Crysis II stb...


Ha nem, akkor kérlek írjatok egy olyat ami jó :D

Na köszi :P



2013. ápr. 9. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A konzolokban az a jó, hogy az első példánnyal pont azokat a játékokat tudod futtatni, mint az utolsó példánnyal. Mindegyik fut minden. A tárhely azért lehet érdekes, hogy ha demokat töltesz a Store-ból akkor értelem szerűen kisebb tárhelyre kevesebbet tudsz leszedni.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyféle PS3 létezik, különböző méretű háttértárakkal. (Meg különböző designnal, de funkcióban nincs különbség.)

Ez a jó a konzolban, hogy nem kell félni, hogy fog-e futni valami. Mert fog.

2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ps3 fat on is fut minden

Én azt olvasgattam hogy 12 gb tárhely nem nagyon elég nézz 500gb vagy 320gb-t

2013. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ha pl. PC -n az Assassin's Creed III, 40GB helyet foglal, akkor a PS3 -an is annyit fog? Vagy itt többet/kevesebbet?

Mennyi a különbség, PC és PS3 játék méretek között?

2013. ápr. 9. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nagyjából egyformák, de a PS3 játékot ha megveszed az teljes egészében lemezen van, nem kell telepítgetni.
2013. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De kell telepíteni, ami több GB is lehet.

pl. Assassin's Creed III - 1GB

Crysis II - 4GB

És még ehhez jönnek a kötelező javítócsomagok és DLC-k is.

2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


De egyiket sem kötelező telepíteni, igaz, hülyeség lenne nem telepíteni egy patch-et.

12 GB meg tényleg kevés, vagy vedd meg ezt a PS3-at, de vegyél bele nagyobb vinyót (bármelyik 2,5"-es, azaz laptop vinyó/SSD jó bele, és nagyon könnyű kicserélni, még a garancia sem veszik el), vagy a legegyszerűbb, ha inkább megveszed a nagyobbat.

2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Leírták előttem de leírom én is neked mert van időm :D

Játékok lemezen maradnak viszont némely játékot kéri hogy tegyél fel (nem a teljes méretét 1-2gb adatot) ha szedsz le dlc-ket ami szintén lehet jó pár gb akkor 12 gb előbb utóbb megtelik

2013. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TaKy99 ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy kevés a 12GB, főleg, ha a PSstore-t is akarod használni, a PSPlust meg gyakorlatilag nem tudod.


Az sajnos nem igaz, hogy bármelyik 2,5"-os vinyó belemegy.

Vannak túlméretes (vastagságra) és vezérlésben is olyan típusok, amiket nem fogad el.

Ha kiszámolod, a két játékkal csomagolt PS között van kb 10eFt különbség, míg egy jó minőségű vinyó 15-25eFt plusz még kell egy beépítőkeret ami 3-4eFt.


Valamint, ha Assasin Creed-et akarsz, akkor miért nem veszed azzal?

2013. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Minden játékot visz amit rá írtak. Ezért választottam én is a konzolt. Igaz hogy a játékok kicsit drágák, de ha kifogsz egy jót amit szeretsz is és el is vagy vele akkor avval elvagy fél évig. (Nekem pl. az MW3).

Amúgy meg látom románul írtad az adatokat, erröl arra tudok következtetni hogy erdélyi vagy. Nos tudok ajánlani pár boltot, mint például az Altex, Domo, eMAG, Flanco(én személy szerint itt vettem).

A másik tippem meg hogy a 12GB kevés, úgy mint már elöttem is mondták sokan. Ha szedsz le PS Store-ról játékokat ha nem. Inkább még adj érte +100-150 lejt és vegyél egy 160 vagy 320 gigásat(bár ilyet már nem nagyon árulnak), vagy akkor egy 500GB-osat. Hidd el megéri és legalább nem kell aggódj hogy ez nem fog rámenni a konzolra a tárhely miatt...

Jó vásárt! :)

2013. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!