Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS 2-m néha nem olvassa be...

A PS 2-m néha nem olvassa be a cd-ket de van mikor még forgatni se kezdi el annak mi lehet az oka? Az olvasó hiba gondolom az olvasó fejtöl van de a pörgetés mi lehet?! Kb mennyire számítsak pénz szempontjából? THX

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is az volt a baja hogy nem forgott a cd de nem is csináltattam meg mert az alkatrész+szerelés nem érné meg.

egy kis motor pörgeti meg a lemezt és ez gyakran elromlik a ps2-kben, a motor kb 3500Ft, az olvasófej 3500-5000Ft lehet + a szerelésdíj ami szervizenként változó

2013. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A CD lemez nem tesz jót a PS2-nek DVD lemezel használd!
2013. ápr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt egy érzésem hogy drága dolog lesz...:S

Csak eredeti játékaim vannak szal a cd-t csak képletesen irtam. Thx!

2013. ápr. 10. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor lecsukod a tetejét akkor nyomdle egy picit vagy tegyél rá egy nehezeb könyvet a úgy viszi akkor meg probálom érthetöen elmagyarázni mi lehet a gond ! szeted már szét ?
2013. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de holnap már jön haza haverom bevitte az apjáékhoz és helyrepofozták fa*zán működik mist már!
2013. ápr. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!