Le szeretném cserélni a számítógépemet. Internetezés, zene, és a microsoft office dolgait használom. Egy notebook alkalmas lenne erre?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok otthon a műszaki dolgokban. Egy notebook mennyivel tud kevesebbet mint egy laptop? Ha csak internetezésre, zenehallhatásra és microsoft office (word, powerpoint) használom, megfelel nekem egy notebook? Adnátok tanácsot mit vegyek?
2013. ápr. 10. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A laptop és a notebook ma már szinonimák, nincs köztük különbség. Az általad sorolt célokra egy 80-100 ezer forintos gép is tökélesen megfelel.
2013. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egy notebook mennyivel tud kevesebbet mint egy laptop?"

Ez hogy érted? A notebook=laptop. Ez olyan mintha azt kérdezted volna hogy mi a külömbség a PC és a számítógép között.

A te igényeidnek elég egy gyengébb olcsóbb notebook is (100e ft körüli), ezek a dolgok már alapnak számítanak.

2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint említettem, teljesen analfabéta vagyok a témához. Notbook címszó alatt én a fele akkora méretű kütyüre gondolok mint egy laptop. De ezek szerint ezt is rosszul írtam. Hirdetésben találtam egy asus notebook-ot, 30.000 forintért. Ez nem egy reális ár? Köszi a segítséget.
2013. ápr. 10. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

A picit (9-11 colos) netbooknak hívják. Az pici, kényelmetlen rajta netezni, szöveget szerkeszteni, ellenben könnyebb hordozni.

Régebbi Asus modellt lehet 30-ért kapni. Vigyázni kell vele, mert egyesekben nagyon kevés a tárhely és nagyon körülményes a használatuk.

2013. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A notebook és a netbook nem ugyanaz.

Nekem is netbookom van, két magos, fél terra wincsi, 4 GB ram, wifi, kamera, bika akku sok port, kártyaolvasó benne, teljesen korrekt. Elindítható oprendszer nélkül is pl zenelejátszásra kb harmad fogyasztással.

Viszont gyanítom 30 ezerért nem kapsz ilyet használtan se, max ha valami baja van.

Nézesd meg hozzáértővel mielőtt kifizetnéd.

2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A NOTEbook=laptop, NETbook=/=NOTEbook. A laptop és a nótbúk és a nEtbúk között már külömbség van. 30 ezerért még gy normális telefont sem kapsz nem hogy laptopot úgyhogy ne álmodozz. Azok a laptopok amik a te igényeidre már használhatók 80e-től kezdődnek, az alatt jóra ne számíts.
2013. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2A NOTEbook=laptop, NETbook=/=NOTEbook. A laptop és a nótbúk és a nEtbúk között már külömbség van. ...."


Ha nem vagy benne biztos, előbb kérdezz meg valakit róla és utána írd le.

2013. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!