Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fura szaga van az xbox-omnak!...

Lala 23 kérdése:

Fura szaga van az xbox-omnak! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A minap szétszereltem az xbox 360 slim gépemet! pusztán tisztítási céllal,tele volt ugyanis porral és fura hangokat is adott már!Nos,kifújattam sűrített levegővel ahogy azt tanácsolták,utána összeszereltem ! Viszont amellett ,hogy tök halkan megy vannak kételyeim,ugyanis én úgy veszem észre mintha a kelleténél melegebb lenne a jobb oldala,ahol a ventilátor található,és jobb szót nem találok rá ,fura vasaló szaga van!Semmi ilyen gondom nem volt előtte,most meg a fotelból is érzem néha !

2013. ápr. 11. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
add nekem,megjavítom:D
2013. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen finom szerkezeteket nem ajánlott szétszedni, ha nem értel hozzá, sűritett levegővel kifújni meg pláne nem szabad. Lehet valami kis chip tönkrement, amitől nem kapcsol magasabb fokozatra a ventilátor, igy túlmelegszik a gép, emiatt van furcsa szaga.
2013. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti,a ventilátor ugyanúgy megy mint eddig! Ha nincs még bent lemez akkor lassan ha teszek be lemezt akkor gyorsul 1,2 perc után szokás szerint visszaáll normál sebességre ahogy szokta,mindezt az instalált játékoknál! Ami nincs fent merevlemezen ott végig magas fokozaton megy de így direkt nem szoktam használni!Amúgy hidd el,nem szedtem volna szét ha tudok normális szervizt a városba,de mivel csak 1 valaki foglalkozik vele és az is hanyagul és drágán ,így inkább én próbáltam portalanítani!Amúgy láttam egy hasonló kérdést a minap ott ezt a terméket javasolták az illetőnek,akinek van személyes tapasztalata a szerkezettel azt megköszönném,ha írna pár véleményt róla! [link]
2013. ápr. 12. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:

eredeti vagy rgh-s a gép?

a kelleténél melegebb alatt pedig mit értesz? alapból a proci meg a videókártya simán megy 80-90°on is gyári hűtéssel ez nagyjából úgy van kitalálva hogy valamivel a garancia utána 2 vagy 3 ledes lesz (akár évek is lehetnek)

2013. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!