Rgh vagy flash?

Figyelt kérdés
Xbox 360 am van 2012-es gyártású ezt lehet flashelni vagy csak rgh? mennyivel külömb az rgh a flashnél?

2013. ápr. 11. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%

Eredeti játékok.

Ha nincs rá pénz, lehet a régieket cserélgetni, vagy akár vaterán pl el tudod adni a konzolt.

2013. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

köszönöm az első válaszolónak!


miért adnám el a konzolom?? nagyon idegesítő az a duma hogy, ha nincs pénzed eredeti játékokra akkor nem kell venni gépet! ha egyszer van egy lehetőség ,hogy ne adjon ki az ember 10 ezreket játékokra akkor nyilvánvalóan egy normális ember megragadja ezt a lehetőséget.

2013. ápr. 11. 20:52
 3/32 anonim ***** válasza:
15%
Normális ember megveszi a játékokat pl:Gears Of War3 5.700Ft újonnan akkor használtan még olcsóbb nem tudom milyen 10.000Ft-ról beszél mindenki a Dishonored-et most vettem újonnan 6.900Ft-ért akkor használtan szerintem 4-5ropi körül van.Az RGH árából kb:10-15ezer körül van veszel 3-4 játékot.Lehet akármilyen új egy játék 6 hónap elteltével lemegy az ára 6-7ezer Ft-ra akkor használtan simán 4-5ropiért meg lehet venni.
2013. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kik gondolkodnak így apukám? A cigányok!

Te is az vagy?

Ők csinálják azt, hogy minek fizessenek 100 ezret egy menő telefonált, ha "megragadhatják" a kezedből is.

Édesanyád büszke lehet rád.

2013. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok az.

Igen ez aztán nagyon jó hasonlat volt.:|

Azért ne lenne rám apu,anyu büszke mert elviszem a gépem flashelésre?

Te nagyon okos ember lehetsz.

Amúgy vettem már eredeti játékokat,de akkor is sokkal jobban megéri az rgh.

2013. ápr. 11. 22:17
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is vidd el, sokkal jobban megéri ha megcsináltatod, egy játék árából megvan ha megcsinálják, aztán egy játék árából kb 50játékot leszedsz, kiírod és játszol...
2013. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%
Aztán nagyon sokra mész az írott félkész hibás játékokkal mert a utóbbi 2 évben kiadottak patch-ek(javítások) nélkül nem érnek semmit,azokhoz meg csak a Live-on keresztül lehet hozzáférni.Látom hogy a gondolkodás mára igazi luxus cikk lett nem adatik meg mindenkinek.
2013. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

Eredeti játékok!!! Megértem hogy nem akarsz 10000-et kidobni

,de nem is az hogy az ms munkáját tönkreteszed meg a játék készítőkét is. De magaddal is ki*aszol,mert amint módosítva van a gép az ára csökken. És ha egyszer eladnád mert jön a next gen konzol nem fog érni semmit! Lehet akár 1000 másolt játékod is ,de azzal kitörölheted a segged. És nincs live és mostanában minden játék javítások nélkül fos. És a multi is király ami így neked nincs. És a garancia is elveszik. És netán ha haverodnak/Ismerősödnek meg van az eredeti játék és live , Nem lenne jó online együtt nyomni?DE!!! Amit írtam nem kötekedésből tettem. De ha spórolni akarsz inkább csináld az hogy pl fifa 10 megveszed és ki jön a 11 vársz kicsit vagy a 12megjelenésé ig és megveszed. Ugyanígy Codal vagy bármelyik másik játékkal.

2013. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
"obsidian" -- Te nagyon menő lehetsz! Szerintem először tanulj meg helyesen írni, akkor talán fognak figyelni a hülyeségeidre, amiket írogatsz! Egyébként létezik a Te fajtád, aki vagy zsidó, vagy a másik nyakán élősködik és van a bérből és fizetésből élő MAGYAR ember, aki nem teheti meg, hogy mindenből eredetit vegyen. Talán ott kellene megnyilvánulnod a hülyeségeiddel, ahol erre kíváncsiak!
2013. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát előző nem. Nincs igazad mert igen van a magyar ember aki nem veheti meg az eredetit ,de talán nem dolgozni kéne?! Az én édesanyám 20 órát dolgozik és 2 hetente van egy, egyetlen egy szabad napja hogy itthon legyen. Na ez ez ember! HA VALAMIT NEM TUD MEG VENNI NEM LOPJA HANEM MEG DOLGOZIK ÉRTE, AHOGY RÉGÓTA KÉNE CSINÁLNI! Vagy ha nem neki nem jó a munka lesz okos és ki találja hogy veheti meg hogy ha 2013 as játékokat nem tud venni akkor vesz 2010-et és majd a 2013-at megveszi 2016-ban. Én mikor még ps2 voltam mindig fifánál egy évvel később vettük meg az új játékokat. És úgy érdekes a felébe került. És arról ne is beszéljünk hogy én 13 éves fejemmel egész nap a földet kellet kapálni hogy meg kapjam amit akarok. Igaz most meg kérdezhetem magamtól: Nem , nem jobb lett volna ki írni a játékot? Hát nem!
2013. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!