Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A monitoromon téglalap alakú...

A monitoromon téglalap alakú csíkozás jelent meg sakkmintában? 6 cm x kb.6mm. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


Már, amikor bekapcsolom ilyen a kép. Ha cd-n játszom játékkal, akkor is van, amikor ilyenre változik. Aztán, ha szerencsém van, akkor egy frissítés után helyreáll, de nem mindig. A képen látszik, hogy kb. 6 mmx2,5 cm-es téglalapocskák jelennek meg sakkmintában. Mi lehet az oka?


2013. ápr. 12. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a videókártyád pusztul elfele, cseréld ki !nem javítható ez a hiba
2013. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen , a kártya haldoklik. oka:a videokártyán a vga chipet bga tokozás tartja oda ami azt jelenti hogy sok apró ón golyó rögzíti oda a chipet és a kártya ugye gyakran melegszik és hűl le ezért ez kikezdi az ónt és ott már nem lesz kontakt és akkor keletkezik ilyen. lehet javítani de kártyán múlik hogy megéri-e. általában a szakemberek 7-8 ezerért golyózzák újra, ha szerencséd van akkor 2-3 hónapig még meglehet csinálni egy túlmelegítéssel (reflow) lényege hogy szétszeded a kártyát és lefedsz mindent és csak a chip legyen kint, és fluxal megkened és 270 fokig sütöd pl hőléggel és ha kész és szerencséd van akkor menni fog még kb 2-3 hónapot. Milyen kártyáról van szó ? amúgy rossz a link , tudnál másik képet felrakni ?
2013. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 14. 07:26
 4/4 A kérdező kommentje:

A gépem régi: Pentium(R)4 CPU, 1,8 ghz és 512 MB Ram

NVIDIA GeForce4 MX440 with AGP8X (Microsoft Corporation)

Ezt találtam róla. Honnan tudom, hogy milyen jó az én gépembe? Bármilyet vehetek bele? Én most csak egy olcsó használtat szeretnék. Kb. mennyibe kerülhet?

2013. ápr. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!