Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak? (xbox 360-am...

Mit csináljak? (xbox 360-am van 2007-es és bedugom a most leformázott (FAT32-re) üres pendrive-t és nem ismeri fel (EZT írja: No storage devices found. )

Figyelt kérdés
xbox 360-am van 2007-es és bedugom a most leformázott(FAT32-re)üres pendrive-t és nem ismeri fel(EZT írja: No storage devices found.És előre a másidkba dugtam az USB-t

#hiba #Xbox 360 #pendrive #no storages found
2013. ápr. 12. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor formázd le ntfs-re.
2013. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Probáltam úgy is ez a válasz: No storage devices found.


(Pendrive-ról:Kingston 4gb-os kép ill. többi [link]

2013. ápr. 12. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Az xbox-on formázd le a pendrive-ot de azt a PC nem fogja felismerni mert egyedi a formátum.
2013. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha se igy se úgy nem jó akkor több lehetőség nem nagyon van.
2013. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fel kell neki ismerni akkor is ha nincs az xboxban formázva. Számtalanszor néztem már azon keresztül filmet én is. Meg eleve ha nem ismerte fel akkor formázni se tudja.
2013. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a kérdésből nem derül ki,mit szeretne a kérdező a pendrive-al kapcsolatban,filmet nézni vagy mentéseket tárolni.

Abban igazad van hogy ha a box-on formázza akkor is felismeri a PC de a formátummal amit az x-ről húzott a pendrive-ra a PC nem tud kezdeni semmit.

Ezt akartam előbb is leírni csak rosszul fejeztem ki magam.

2013. ápr. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hippenmayer Norbert válasza:
a pendrive-val mentéseket akarok tárolni de nekem valaki azt mondta kevés a 2.0.8955.0 dashboard de frissíteni nem tudom hogy kell.
2013. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szúrd rá internetre és azon keresztül frissül.
2013. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a pendrive-val mentéseket akarok tárolni de nekem valaki azt mondta kevés a 2.0.8955.0 dashboard de frissíteni nem tudom hogy kell.(előző választ tesóméból tettem)
2013. ápr. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!