Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb fejhallgató...

Melyik a legjobb fejhallgató 30. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés
utcára használnám, szóval zárt legyen. több feltétel nagyon nincs:)

2013. ápr. 13. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Maxell Retro DJ
2013. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1


Ezt komolyan írtad? Komolyan azt hiszed, hogy egy 5 ezres fejhallgató a legjobb ebben az árkategóriában?


Egyébként Audio Technia ATH-M50 az egyértelmű legjobb, itthon 40k, de ebay-ről vagy amazon-ról szállítással együtt is megvagy 30-ból.

2013. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%

Skullcandy Up Rock, nekem olyan van ku*rva jól szól! Jól illeszkedik a fejhez és ha a Medi Markt-ba veszed 12000FT...

NAGYON MEGÉRI!!!

2013. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

Ti ketten az első kettő hozzászóló, a kérdező azt mondta hogy neki utcára kéne! De ti ketten mondtatok olyat hogy azzal szerintem még ti se mennétek ki vele az utcára!

Amit én mondtam a Skullcandy Uprcock az kicsi és kis helyen elfér! +Jól néz ki, jól szól, fejhez simul, nem röhögnek ki benne mit pl. abban a kettőben amit ti mondtatok!

2013. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


De, kiröhögnek, aki képes Skullcandy fejhallgatót venni azt kinevetik (legalábbis fejben), és meg is érdemli.

2013. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Skullcandy csak divatmárka és nem szól jól.

Persze van akinek az is elég de azért az árért lehet jobbat is kapni.

2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem az van nagyon jól szól van benne mélynyomó ha kipróbálnád te is elhinnéd!!!
2013. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miért röhögnék ki őket? naponta 10-20 embert látok hasonló fejhallgatókkal. ja de ha már Beats vagy skullcandy akkor meg már menő meg csak mert divatmárka? a kérdésre válaszolva, ha jó basszushangzást szeretnél a Sony-mdr-xb600 nagyon jól szól. de ha bemész a media markt-ba ki tudsz próbálni fejhallgatókat a saját zenéiddel(pécsen legalábbis, gondolom máshol is így van)
2013. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Nem szó szerint értettem, senkit se fog kinevetni egy idegen ember, csak azért, mert akármilyen márkájú fejhallgató van rajta, de magukba valószínűleg sokan megjegyzik, hogy "na még egy idióta Skullcandy-s gyerek".

2013. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen tudom, nem is neked írtam hanem szabubarnus-nak mert egyik válaszában azt írta hogy a skullcandy-ba nem röhögnek ki nem úgy mint az első 2 válaszban ajánlottokkal.
2013. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!