Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismertek olyan hasonló minőség...

Ismertek olyan hasonló minőségű fülhallgót, mint Beat Dr. Dre fülhallgatója, csak olcsóbbat?

Figyelt kérdés
Bocsássatok meg de ez ku rva drága egy fülhallgató, de persze okkal. Nem tudnátok hasonlóan kitűnö és minőséges fülhallgatót, de elérhető áron?? Egy egyszerű ember mint én nem tud egy ilyan kincset megszerezni, épp ezért létezik olcsóbb árért jó hangzású fejhallgató?
2013. ápr. 13. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlárazott felkapott gagyimárka. Sajnos nem tudok olyasmit ajánlani, ami ennyire lemenne minőségben ilyen árszínvonalon.


Egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy hogy várhat bárlki is minőséget egy 2009-ben alakult cégtől, amit egy producer és egy kiadó alapított. Ugyan milyen szakmai tapasztalatuk lehet fejhallgatótervezésben a sok évtizedes múlttal rendelkező, már mérnök-generációkat kinevelő nagy audiotechnikai gyártókhoz képest? Nagy nulla.

Az üzleti terv valószínűleg a "találjunk ki valami olcsó de cool cuccot, amit jó drágán le lehet nyomni a birkák torkán" lehetett.

2013. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én tapsztalt szerüne a sony füleske ajálom nek volt 2évig prima minöséggel kihuzta én nagyon szerttem és 4-5 ezer egy alp sony füles
2013. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!