Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a vélemény a NIKON L820-ról...

Mi a vélemény a NIKON L820-ról? Inkább a hiányosságokat írjátok?

Figyelt kérdés

ilyen fényképezőt szeretnék venni. 15 éve slány vagyok. Csak hobbi szinten szeretnék fényképezni és ehez kéne egy egyszerű gép amivel bármikor lehet fényképezni (nem kell állítgatni rajta semmit).

Lenne mégegy kérdésem. egy 3GB-os kártyára kb. hány óra HD videót tud felvenni? és mennyi képet?



2013. ápr. 14. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:
és ez lehet,hogy hülye kérdés,de osztálykiránulásunkon videózni és fényképezni is szeretnék vele. Ha videózok vele mondjuk 2 percet, aztán visszaállítom gényképezőre és csinálok vele 50 képet és utánna újra videózok vele,akkor miután feltöltöm őket a gépre a videók egyben lesznek,vagy darabonkként. Ha darabonként,akkor van valamilyen program amivel össze lehet illeszteni őket? (bocs a sok helyesírási hibáért)
2013. ápr. 14. 14:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Elégé új géptípus még magyar felhasználó véleményt nem találtam (külföldi tesztoldalon dicsérik). Szerintem jó gép arra, amire szeretnéd nagyon is megfelel.3Gb-os memóriakártya nincs és mindenképp 16-vagy 32Gb-ost javaslok. Sajnos film is sokat foglal bár talán a h264-es tömörítés már talán takarékosabb (nem tudom). Nekem L310-el 3 perc videó 200Mb. 1db kép, 2,5-3Mb. Igen, ha megállítod a videót és újraindítod az külön felvétel lesz. Vannak programok, amivel összefűzhetsz videókat Videó Joiner a neve.
2013. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!