Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 slimet állva vagy fektetve...

Ps3 slimet állva vagy fektetve érdemes tárolni?

Figyelt kérdés
Régóta meg van a gép eddig fektetve volt van neki elég hely szellőzni... csak az alja mindig olyan forró szokott lenni és nem tudom hogy jobb lenne neki állva vagy nem?

2013. ápr. 14. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
valaki?
2013. ápr. 15. 02:27
 2/5 TaKy99 ***** válasza:

Teljesen mindegy neki.

A szellőzésre kell odafigyelni, hogy a venti tudja honnan-hova nyomni a levegőt. Ne rakd be 'zárt' szekrénybe, és az sem árt, ha hátrafelé is tud szellőzni.

2013. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy van elég helye csak azért kérdem mert az alja forró és pl mikor kikapcsolom akkor ugye a venti nem jár benne de az asztal még mindig forró alatta azért gondoltam hogy hogy legyen állva mert akko alulról sem melegítené az asztal de ha m1 akk m1
2013. ápr. 15. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
óvatosan mert ha állítva feldől minden adaat lemegy róla.
2013. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább marad fektetve :D
2013. ápr. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!