Miért szól így?

Figyelt kérdés

Van egy Canton mélynyomóm, egy ideje már rosszul szól tehát recseg, nem is olyan rég elvittem szervízbe gondoltam tekercs lesz a baj, szétszedték semmi baja sem volt a tekercsnek a porvédőnél beszorult valami és az okozta a recsegő hangot, azonban mikor hazahoztam beletettem a ládába és indítottam is de még mindig recsegett, megelégeltem feltettem a front helyére a mélyet és ott recsegés nélkül megy kristály tisztán. Az mélynyomóban lévő erősítőnek lehet baja sejtésem szerint, de vajon micsoda? és mennyibe kerülhet ennek javítása? még mindig recsegő hangot ad, de 100x szebbet mint azelőtt hogy elvittem volna szervízbe a sugárzót. Itt egy kép, hátha ezen találtok valamit!

[link]



2013. ápr. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a kábelcsatlakozást szigeteld le valamivel, túl közel van a tekercshez, ez is lehet a baj. Lehet, hogy áthúz a magasfeszültség.
2013. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Nézd át a vezetékeket , esetleg próbáljátok ki másik kocsiba hátha a fejegység vagy az erősítő a ludas.Az előző válaszolónak pedig, hol van egy autóban max a gyertyák körül van magasfeszültség a hangszóróra eleve nem juthat egyenáram mert az leégeti a lengőcsévét...
2013. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2#,


Te még sosem ´ültél Trabantban?...:))

2013. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Stop-stop! Ez egy hazimozi rendszer melynyomojanak a tapja!
2013. ápr. 17. 01:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy nem autorádióról van szó. De ha a szervizben azt mondták, hogy a gép okés, akkor a többi között kell a hibát keresni. Kábelcsatlakozás, szigetelések, forrasztások...stb.
2013. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meguntam, vettem egy újat, ez most fasza:) ez is canton (AS 2015 SC) tökéletes:)
2013. aug. 30. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!