Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok netről filmet,...

Hogyan tudok netről filmet, zenét letölteni? Most vettük a gépet, tök analfabéta vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Azokat a boltban keresd, de vannak online zeneboltok is.
2009. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Előbb ismerkedj meg magával a géppel, aztán meg az internettel. Ne akard mindjárt a magas cén kezdeni, küéönben jó eséllyel belefutsz valami átverésbe, vagy összeszedsz valami vírust, akár olyan durvát is, hogy tönkrevágja a gépedet, és lehet újratelepíteni a vindózt.
2009. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudjatok de a letöltés a legegyszerűbb dolog az interneten, az egész ebből áll. A honlapokat is letöltjük.. Figyu, ha igazán meg akarsz tanulni átlaguser szintjén gépezni, akkor 2 dolgot kell megtenned:

1. szedj le valamilyen virusirtót (Avast, NOD, Panda akármi)

2. használj Google-t. nemtudom milyenszinten vagy amatőr, [link] << ezt másold be a böngésződbe, ez egy kereső, és nincs olyan dolog amire ne találnád meg benne a választ. Kezdésnek írd be azt, hogy "mi az a torrent?" - egy kis olvasgatás és megtanulsz letölteni :) Sok sikert

2009. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Látom, neked se ízlik a legális dolog, csak nehogy belefuss valami csapdába. Előbb egy vírusirtót tegyél a gépedre, aztán ismerkedj a géppel, az e-mailekkel, a keresőkkel, és csak később vágj bele az ilyen dolgokba, de ha néha megengedheted magadnak, szerezd be legális úton is, mert ha illegálisan szerzed be a dolgokat, azzal a gyártókat károsítod meg. Tudom, hogy drága, de fejlesztik a dolgokat, már van letölthető zene, bolti ár alatt, legálisan, és lesz film is.
2009. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy azok is felverik az árakat akik fizetés nélkül letöltik a dolgokat, mert a kiadók beépítik a veszteséget az áraikba. Szóval rohadjon meg aki miatt a becsületes vásárlóknak többet kell fizetniük. Ha pedig nem képes kifizetni az árát, akkor menjen DVD-tékába.
2009. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szóval egy kis érdekesség, remélem, használni fogjátok, mert azért csinálják, mivel rájöttek, hogy a letöltések irányába tolódik el a piac, és ezt ki tudják aknázni a gyártók, mert ha így adnak el, akkor nekik se kell kiadót meg ilyeneket fizetni, megspórolhatják a DVD-k előállítási költségeit, a filmes gyártóknak is megéri, mert kevesebb költség, hiszen nem kell a korongra fizetni, és így tudják olcsóbban adni:


[link]

2009. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a torrent tök jó ötlet volt! Vírusírtó persze van,ok, annyira nem vagyok analfabéta,használom is a netet,csak most elmélyednék kicsit benne jobban. Azokat is szeretném megnyugtatni,akik féltik az ipart. Szoktam cd-t,dvd-t vásárolni legálisan, de nehogy már ne csinálhassak egy mix-et az MP3-ra,vagy nehogy ne nézhessem meg a Szex és New York 56. részét...igen,lebuktam,Nő vagyok....
2009. szept. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!