Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 32 ohm-os fülalgató működik...

32 ohm-os fülalgató működik mobiltelefonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy fülhalgátöl pontosan ilyet :

[link] . A kérdésem az lenne jó , hogy rendesen működhet egy Sony Ericsson Live With Walkman mobiltelefonnal ? A 32 Ohm miatt bizonytalan vagyok , mert eddig , csak 16 Ohm os fülhalhatóim voltak .



2013. ápr. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lazán meghajtja, 120 ohm-hoz már kéne amp, de 32 az még semmi.
2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tévesen tudod ,de azért köszönöm , mert gondolom nem szándékosan mondtad . Rendeltem egyet és hétfőn megérkezett . Számítógéphez tökéletesen szól , de telefonon nem valami jó , és a minősége is sokat csökken telefon mellett .
2013. ápr. 23. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem tudom mitől lehet, mert 32 ohm-nak tényleg nem kéne gondot okoznia egy telefonnak, leírásnál is írják, hogy "Optimális megoldás MP3, iPod, iPhone és más hordozható lejátszókhoz".

Nekem is volt már 40 ohm-os fejhallgatóm, amit gond nélkül meghajtott a telefonom. És akkor a Live With Walkman ráadásul direkt zenetelefon, bár nemtom van-e benne valami komolyabb chip.


De akkor vegyél hozzá egy amp-ot, mp4nation-ön vannak jók és olcsók is, ez a legolcsóbb, és erre a célra ez is elég:

[link]

2013. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metals Engineer válasza:

Ismerős helyzet...

'jobb' hangzású fülest vettél mint a telód minősége, és mostmár kihallod a különbséget.

Egyszerűsítve a dolgot, egy somogyi hangszóróval nem fogod kihallani a különbséget PL egy LG és egy PIONEER erősítő között, pedig van! :)

A helyedben a régi füles pc, új a telefonra... Utána mindkettő pc-re... ÉS hallgatózás :P -HA van rá lehetőséged...

2013. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!