Milyen laptopot ajanlotok? Mit kell nezni egy laptop vasarlasakor?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnek venni, de nem igazan tudom mit kell nezni. Milyen markakat ajanlotok? Windows 8, touchscreen, ezek szeretnem, ha lennenek. Jo lenne, ha sokaig birna. Netezes, filmnezes, dolgozatok keszitese, valamennyi jatek, kb ezekre hasznalnam szerintem.

2013. ápr. 17. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le vagyok maradva, de szerintem nem létezik érintőképernyős laptop. Nem tabletra gondolsz? Ha a játékot nem említenéd, azt mondanám, hogy az általad megjelelölt feladatokat bármelyik új gépen el tudod végezni. A komolyabb játékokhoz viszont erősebb gép kell. Hogy mi az erős, azt viszont nem tudom 2 mondatban leírni. Amit könnyen tudsz ellenőrizni, az a garancia hossza, ez akár 3 év is lehet.
2013. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Letezik erintokepernyos laptop.:) Foleg windows 8-ak, mert azon a feluleten lehet eleg jol kihasznalni.:)
2013. ápr. 17. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:

válaszolj ezekre és megpróbálok segíteni :

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?

(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?

(3) Notebook súlya?

(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?

(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?

(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?

(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?

(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)

(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)

(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

(11) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?


az érintőpernyő megdobja nagyon a gép árát, ráadásul nincs sok program Windowson amivel ki tudnád használni, csak a hátrányait éreznéd

2013. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

(1) 4000 lej kb, es az atszamitva talan 265000 Ft.

(2) 13"-15" kb. Nem igazan tudom. Mindegy.

(3) 2 Kg korul.

(4) A fentebb leirtak. Amire egy kozepiskolas diak hasznalja.

(5) Mindketto fontos.

(6) Windows 8.

(7) Min. 4GB, min. 500GB.

(8) Azt hiszem nincs..

(9) [link]


[link]



[link]


[link]



[link]


Ezeken gondolkoztam..de me semmi sem biztos..


(10) Mostanaban.

(11) Csak uj.


Milyen hatranyok?

Es bocsanat, hogyha valamire hulyeseget irtam, de a laptopokhoz annyira nem ertek, ezert kerek itt segitseget..

2013. ápr. 18. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:

nem értem minek kell egy diáknak ilyen erős proceszorral szerelt gép ?mire kell neki ?

[link]

[link]

2013. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző voltam, pc-n semmi értelme szerintem az érintőképernyőnek, csak bohóckodni lehet vele, dolgozni nem.egy diák nem tudná mire használni, csak érdekesség amíg új a laptop
2013. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ertek annyira hozzajuk es ugy vagyok vele, minel jobb annal tovabb birja, es annal tobb mindenre tudom esetleg hasznalni..
2013. ápr. 19. 06:48
 8/10 anonim ***** válasza:
az amit te kinéztél magadnak az nem alkalmas játékra, amiket én linkeltem azok jók egy kis játékra is .a tartósságot tekintve pedig jobb egy olyan gép ami jobban össze van rakva, ez nem mondható el az ultrabookról ,ami vékony és gyenge a hűtése, ne vegyél olyat
2013. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az a kettő amit mutattam jó hosszú távra is, nem érdemes nagyon sok pénzt beleölni mert nagyon hamar veszítenek az ilyen kütyük az értékükból
2013. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseged.:)
2013. ápr. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!