Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért írják ra minden fül- és...

Miért írják ra minden fül- és fejhallgatóra, hogy jobb és bal oldal?

Figyelt kérdés
Mármint ami egyoldalt jobb és bal oldalról is ugyanúgy fest, gondolok itt az ívekre, kialakításra annál megértem. Viszont ami mindkét irányból egyforma kialakítású, és jó, avagy mindegy az illeszkedése, annál miért nem teljesen mindegy, hogy melyik oldal melyik?

2013. ápr. 17. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint ami egyoldalt jobb és bal oldalról NEM ugyanúgy fest, gondolok itt az ívekre, kialakításra annál megértem
2013. ápr. 17. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd nézzél egyszer filmet fülessel, a vonat jobbról jön, a hangja meg balról, érdekes lesz ha fordítva rakod fel.


De egy komolyzene kedvelő sem örülne, ha a szimfonikus zenekar nem a szokásos elrendezésben ülne a felvételen, hanem fordítva.

2013. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A filmes dolog igaz, erre nem is gondoltam. Zenénél meg, hát az általam hallgatott stílusú zenék alatt szerintem mindegy lenne. Azért köszi, rá nem jöttem volna :D
2013. ápr. 18. 08:28
 4/7 anonim válasza:
51%
A sztereó hanghatás miatt, gondolom...
2013. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a sztereó hanghatás miatt pont, hogy mindegy lenne, fordítva is sztereó marad a sztereó :D
2013. ápr. 19. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak kevésbé fog hasonlítani az eredetire. Annak tükör(hang)képe lesz. :(
2013. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez tény :)
2013. ápr. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!