Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Laptopom és nem rég...

Van egy Laptopom és nem rég kicsit lassult stb. gondoltam újra telepítem a windowst, de mikor felraktam a win7 et elsőnek minden okés aztán újra indítom és az "üdvözöljük" szöveg után kékhalál fatal error. Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a bluescreenview progit az kiadja hogy mivel van probléma. Azután egy alapos takarítás a registry reviver progival, nekem már többször segített.
2013. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a baj hogy nem jutok be a windowsba még csökkentett módba se, azóta már most 2X újra pakoltam de ugyan az
2013. ápr. 21. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor itt már vidd valami számítástechnikai szervízbe vagy keress egy hozzáértőt, mert itt már sztem mást nem tudsz tenni, esetleg veszel egy új gépet és ez kuka.
2013. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

eredeti a telepítő lemez?

probalkozz xpvel vagy win 8-cal

2013. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eddig xp volt rajta? Ha igen próbáld meg azt visszarakni. Milyen gépről van szó pontosan? Lehet a win7 grafikus elemeit nem bírja a video kártya. Legrosszabb esetben meghalt a vga ami egy laptopban nem olcsó mulatság.
2013. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!