Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AIWA AV-D58 tip erősítő A...

AIWA AV-D58 tip erősítő A probléma:bekapcsolom,1 darabig szól majd elhallgat. Utána kikapcsolom, bekapcsolom semmi. Minden funkciója működik csak éppen nem szól. Van valakinek ötlete mi lehet a baja? Orvosolható egyszerűen a dolog, vagy szervíz?

Figyelt kérdés
A mentett rádió csatornákat hogyan lehet törölni?Használtan szereztem, leírás nincs magyarul, letölteni csak angolt tudtam de abból nem lettem okosabb.
2009. szept. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kinozd vid szerelöhöz!!!De szerintem a végfokja haldoklik
2009. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet kevés neki a hangfal,van benne védelem leszabályoz ilyenkor.Én is jártam így,kihúzod a falból vársz egy keveset visszadugod és működik.De nálam ez akkor volt amikor kisebb hangfalaim voltak és csak egy adott hangerőszint után jelentkezett ez,ha nálad mindenhogyan csinálja,akkor szervízt javaslom én is!A rádiókra én sem jöttem rá,de egy 12 órás áramszünet törli az 100!
2010. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!