Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megfizethető árú stúdióvakusze...

Fehérváripapa kérdése:

Megfizethető árú stúdióvakuszettet keresek! Van valakinek tapasztalata mit és hol érdemes venni? Legalább 3 vakufejes szett kellene, ami mobilizálható! Szerintetek milyen teljesitményűt érdemes venni? Tapasztalata ötlete valakinek?

Figyelt kérdés
Nem akarok ágyúval verébre, de nem akarok gagyit sem venni! Megbizható stabil szettet akarok, de nem ipari felhasználásra!

2013. ápr. 27. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs kőbe vésve, de ha egész alakos modellfotókat akarsz, akkor kb. 500Ws-os vakuk kellenek.


Alsó hangon valami ilyesmi:

[link]


Mobilizálható alatt mit értesz? Akkumulátoros?

Mert az drága lesz.

2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Néztem náluk is, de ez sok! Árban is, nekem hobbi célra lesz, nem munkára, meg béreltem eddig néha stúdiót, de ott a 800Ws os vakukat 1/4 -1/8 között használtam főfénynek, a deritést és gégent meg 1/8-1/16 körül, mert különben ND filter kellett volna még f8 nál is, és portrénál azért jól jön az f2.8, a záridő meg ugye fix...


Épp ezért gondolkodom kissebb szettben 3x300Ws körül ami árban is mindjuk ennek fele. Amiben a főfényt 1/1-1/2 körül tudom használni...


Sokan eltévednek a számokban... azért egy sb-600 as vaku full fényerős villanása 60-70Ws... én úgy gondolom 200-400Ws nekem megfelel, csak ár/értékben keresek jó szettet! És ha a főfényt igy használom, akkor a kiegészitőfényekkel sem kell lemennem 1/8 alá, talán egy egyszerűbb de megbizható szett megfelelne!


A mobilizálhatót úgy értem, hogy ne kelljen logisztika ha szállitani akarom, tehát egy táskás szettre gondolok, amit segitség nélkül tudok szállitani!


Egyébként jó ez a mikrosatos szett, de nekem max fele árban kellene, legalább ennyire használható szett!

2013. ápr. 27. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben nyitottam egy hasonló kérdést, de ide is irom:


Találtam egy ajánlatot, 3x300Ws vagy 3x400Ws os szett, 1/32 ig leszabályozható, 75W os modellfény, a villanási erőt digitálisan állithatom be, és kijelzi ledekkel az aktuális villanási erőt fényértékben, viszont nem bowenses, hanem a szokásos universal bajonettes, viszont a szetthez van egy 60x60cm es softbox, egy 70x100-as sofbox, rádiós kioldó és snoot (méhsejtbetéttel), persze 3 állvány és szett-táska! kb a mikrosatos fele mindkettő, de elég a 300Ws, vagy inkább a 400Ws osat válasszam??? kb 20e a különbség!


Fizetés után tudom megvenni, remélem addig kapok kritikát! ÉRDEMES LEHET EZT MEGVENNI???????

2013. máj. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!