Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Lenevo...

Mi a véleményetek a Lenevo laptopokról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezt a laptopot érdemes e megvenni ?

Tartos-e?

Megéri-e az arat ?

Alkalmas-e : hordozhatóságra,komolyabb játékra, munkára : (Word,Excel,..) intenzív internet használatra?

Indokoljatok meg minden válaszotokat!

Ha nem megfelelő vagy a marka nem a legjobb vagy nem lenne alkalmas a felsoroltakra akkor kérlek írjatok meg azt is hogy miért!!! Előre is köszönöm a válaszokat!! :)



#notebook #Lenovo #laptop #Lanevo laptop #Lenevo notebook
2013. ápr. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Márka helyett inkább konkrét gépet mutatnál.. ez olyan, mintha azt kérdeznél, jó dolog kocsival menni A-ból B-be?



Egyébként: Lenovo, nem Lenevo.

2013. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem öt éve van Lenovo 3000 N200-as laptopom, nem egy atomerőmű, de netezni és szöveget szerkeszteni, meg filmet nézni tökéletes, játszani nem szoktam rajta. Az öt év alatt 2x kellett benne ventilátort cserélni, illetve nemrég billentyűzetet.
2013. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt van a modell : [link]
2013. ápr. 28. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok, kezdjük:


17.3 colos gépet ne nagyon akarj cipelni, ezek dtr notik, tehát desktop replacement, asztali gép helyetti laptopok.

A súlyát meg se találtam, de az tuti, hogy nem egy könnyű darab.


Word/Excel/internet használatára szinte bármilyen kétmagos noti megteszi, 2-4 giga rammal.


Játékra erős dedikált kártya kell, az ebben lévő egy középkategóriás darab. Legtöbb játék simán futni fog, de nem maxon.


Én őt venném:


[link]


i7 négymagos proci, kisebb méret, ergo hordozhatóbb, jobb márka (Dell - nagyobb név, mint az ex-ibm lenovo), erősebb és újabb generácis videókártya, 3 év gari 2 helyett.


Tulajdonképpen egyetlen hátránya van a lenovo-hoz képest, hogy 750gb hdd 1tb helyett. Ez viszont filléres tétel.

2013. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg az is hátránya,hogy nincs rajta numerikus pad !!

Ez a munkában nagy hátrány!!!

2013. ápr. 28. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát.. valamit valamiért, szerintem. De azért egy külső billentyűzetet rádugni otthon/melóhelyen: 2000 Ft.
2013. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!