Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Nintendo Wii-t venni...

Megéri Nintendo Wii-t venni még? Meddig fogják még támogatni?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy veszek egy Nintendo Wii-t. Csak most, hogy kijött a Wii U mennyire fognak rá játékok jönni? Megéri még egyáltalán megvenni? Jönni fognak még rá játékok vagy már csak a U-ra?
2013. ápr. 28. 16:09
 1/5 Zlevii ***** válasza:
Már nem fogják sokáig tovább vinni, játékok már nem jönnek rá ki szerintem inkább vegyél egy xboxot kinecttel vagy ha nincs rá keret akkor várj még egy kicsit, hátha lejjebb megy az ára
2013. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van xboxom is csak gondoltam veszek egy Wiit is. :)
2013. ápr. 28. 17:20
 3/5 Jack Alvin ***** válasza:
Ahogy te szeretnéd mert szerintem az a lényeg hogy neked tetszen
2013. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz :) köszi mindent! :)
2013. ápr. 28. 19:55
 5/5 Krisipoke ***** válasza:

Már nem nagyon támogatják a Wii-t, de ez nem változtat azon, hogy az évek alatt rengeteg fantasztikus játék jött ki rá, tehát igen, megéri. Kivéve, ha vennél Wii U-t, ami ugye már egy új konzol, mosz kezdődnek csak rá kijönni a játékok, és az is lejátssza a Wii játékokat.


Amúgy ha komolyann játékokkal szeretnél játszani, mármint olyanokkal, amiben tényleg el lehet merülni, és nem csak 10 perceket játszol vele, NE vegyél Kinectet: nem igazán van rá ilyen játék, és nem is nagyon lesz, figyelembevéve a technológiát, és úgy általánosságban azt, hogy menniyre korlátozott, hogy mit lehet csinálni csak mozgással. Szerintem pénzkidobás.

2013. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!