Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » GoPro HD Hero 3: Van, aki már...

GoPro HD Hero 3: Van, aki már rendelt?

Figyelt kérdés

Azt illetően szeretnék érdeklődni, hogy esetleg van-e aki rendelt már Mo.-ról HD Hero 3-at. Ha igen, hogyan kellett kifizetni, hogyan jutott el hozzá, mennyi volt a kiszállítási idő stb.? :) köszönöm előre is


16/f


2013. ápr. 29. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem, de fogok. :)
2013. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én rendeltem ha pl megrendeled délelőtt és aznap feltudják adni a futárnak másnap már ott van 40 ezer ft felett nem kellett kiszállítási díjat fizeni én Whiteot rendeltem Nagyon király és jófejek voltaak a boltosok mert kellett frissíteni csak úgytudtam wifivel rácsatlakozni, éstelefonon végig mondta a srác h mit csináljak. Én a gopro.hu-ról rendeltem
2013. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Black Editiont, terepbringázásokat, pitbikeozásokat, deszkázásokat, árvízi live közvetítést, satöbbiket vettem fel vele. IMÁDOM!! Ingyen kihozták, rendeltem még mellé pár kütyüt, konzolt, screent, akkut, stb. Másnap itt is volt. árat nem mondok, mert leteszed a hajad.:D De a karácsonyi, névnapi és ballagási pénzemből kijött minden.:)

14/f

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És az miért fontos információk hogy 14/F? :D
2013. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Csak úgy írtam..:D Ő is írt, én is írtam xD
2013. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló : Örülnék, ha nekem is kijönne minden annyi pénzből.. nekem összesen a 3 ünnepre kb. 30k a zsebpénzem, a black edition meg alapjáraton pont 100-al többe kerül, úgyhogy augusztusban melózni fogok érte. :)
2013. júl. 23. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is a gopro 3 blacket néztem ki. Viszont a drift ghost hd nak a video tag és infinite loop funkciója nekem nagyon jó lenne motorozáshoz.

Szerintetek melyik a jobb kamera?

2013. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Gopro lett végül is, black edition. 84ezer HUF. :)
2013. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!