Nem csippelt PS2-re hogyan tudok letöltött játékot kiírni? Daemon Tools "ps2disc" írási módja jó lehet?

Figyelt kérdés
Csippelés nélkül persze...
2008. jún. 15. 21:35
 1/9 anonim válasza:
hát nem tudom h csippeltetés nélkül 1 általán tudsz e majd másolt cd-vel játszani!de annyit tudok,h duplalemezes dvd-re kell kiírnod,és sztem úgy csináld,h ha még garis a ps-ed,h csippeltesd ki,és ha beszarik akkor csippeltesd vissza!nem veszik észre úgysem h ki volt csippeltetve!ennyit tok csak,nekünk xb 360 van!és mi így csináltuk,a gépnek még nincs baja!
2008. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írott cd/dvd játékot nem tudsz lejátszani olyan gépen ami nincs csippeltetve.
2008. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Chip nélkül felejtős.

Ha garanciát meg akarod tartani, de mégis másolt játékkal akarsz játszani, akkor szerezz be egy "Swap Magic" nevű PS2-es szoftvert. Ezzel tudsz másolt játékokat is játszani, úgy hogy ezt a lemezt bootolod be, és utána kicseréled a másolt lemezre. Mo-n még csak 1 helyen láttam árulni, olyan 7-10 rugó körül van (de elfelejtettem hol, guglizz), de netről egy csomó helyen tudsz rendelni (ebay-en 20 $, azaz 3000 Ft+posta).

Egyébként a legegyszerűbb képkiírási módszer szerintem az Alcohol, és ott PS2 lemez kiválasztása. (Lehet, hogy a tied is egyszerű, még nem használtam)

2008. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az 1. hülyeséget mondott. igaz ki lehet szedni a csipet de tudni fogják hogy ki volt már nyitva a ps2. Mert van az alján egy kicsi ragasztó lehet hogy van rajta szöveg vagy nincs vagy csak sima fehér tapasz de mindig a legfontosabb csavart le ragasztják és csak akkor lehet csipelni a ps2-őt ha aszt a ragasztót felszedik és ki csavarozzák. És ez a kis ragasztó csík azért van rajta. ESZT NEM TUDJÁK ÚGY VISSZA RAKNI AHOGY VOLT EREDETILEG.:( a gari mindenképpen elveszik
2010. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az első az télleg nagy hülyeséget mondott... ha nemakarod hogy a gépednek akármi baja legyen , és szeretnéd hogy vigye a másolt játékokat akkor én a soft modot ajánlom. nem nyúlnak bele a gépbe, és ha akármi baja lenne a ps-nek akkor egyszerűen csak kiveszed a memóriakártyát és visszaviszed ahol vetted (persze csak akkor ha van rajta gari) , ja és mindneképpen - os dvd-re írd ki a játékokat a legalacsonyabb írási sebességgel. Bővebben a Soft-mod ról itt olvashatsz : [link]
2010. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 barcelona1899 válasza:
hello:) ami egyátalán nem veszélyes és nagyon jó az a softmodolt memória kártya olyan hogy a memóriakártyára raknak egy programot Free MC Boot azthiszem ez a neve és igy viszi az irott játékot annyi a hátránya hogy mielőtt ki irod a játékot meg kell pachelni van egy program hozzá de ez 3 másodperc ha akarsz ilyet ennek az embernek irj:) ranyi@citromail.hu nekem is ő csinálta:) és kérhetsz tőle játékokat is persze irott de 300 ft dbja és kb 1500 játéka van remélem segitettem:)
2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 barcelona1899 válasza:
előzőnek bocsi nem láttam hogy te is irtál a softmodrol:)
2011. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

SoftMod és csá!

Bár annál peccselni kell a játékokat, de annyi baj legyen :D

2011. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sya én is a softmodot javaslom,nincs jobb nála,csak pár játék nem kompatibilis de ez elenyésző.

Szóval vidd el olyanhoz aki tud softmod-ot tenni a memokaridra,(ehhez kell egy már softmodos ps2),ez a softmod program 3.7mb-ot foglal szóval szinte semmi helyet nem emészt fel.A program neve 1.8 FreeMcBoot.Ha megvan a softmod progi a ps2-ön akkor -R-es dvd lemezre a legkisseb sebességgel IMGburn-íróval írd ki,(ki lehet NERO-val csak az a lényeg hogy KÉPBEN írd ki mert így látja a ps2).A játékot én a THEPIRATEBAY.org( vagy com)-ról szoktam szedni.Leszeded,(egyesíted ha kell),kibontod majd meg pacheled pár másodperc és már játszhatsz is.Az ESR Patcher-t le kell tölteni,ez az a kis progi ami átkonvertálja a játékot,hogy lássa a ps2.

Remélem tudtam segíteni:-)

2011. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!