Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Személygépkocsiba melyik a...

Személygépkocsiba melyik a legideálisabb, legjobb ár-érték aránnyal bíró mélynyomó?

Figyelt kérdés
Magyarul melyik az amelyik nem csillagászatian méregdrága, de azért tud is?
2013. ápr. 30. 21:43
 1/8 anonim válasza:

Attól függ milyen árkategóriában gondolkodsz és hogy milyen célra kell. Átlagos használatra szerintem nem kell nagy teljesítményű 1000 wattos meg hasonló mélyet venni, de ha a magas hangnyomás a cél, akkor már más a helyzet.


Az előbb említett "átlagos használatra" én Hertz, Alpine, Kicker vagy esetleg Clarion mélyet javasolnék.

Például,

-Hertz ES300D

-Alpine SWG-1244

-Kicker CVR124

Ezekkel már volt személyes tapasztalatom. A hangjuk szép és az áruk sem olyan húzós,


Ha hangnyomásra kell akkor pedig DLD. Ezek jól terhelhetők, bírják a kiképzést, csak hangminőségben nincsenek a toppon, szóval ha jazz kedvelő vagy akkor ezeket felejtsd el.

2013. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem kisebb Alfába kéne, főként arra hogy jó kis "diszkósítást" tudjak csinálni benne. Jazzt nem hallgatok ;) Megnézem amiket ajánlottál, köszönöm!
2013. máj. 1. 18:35
 3/8 anonim válasza:
Ha "diszkósításhoz" kell akkor így azt mondanám, hogy a Kicker lesz a legjobb.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az mennyibe kerül kb?
2013. máj. 1. 21:48
 5/8 anonim válasza:
28.000 forint a mélynyomó, ládával együtt 40.000 forint körül van.
2013. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Még annyit hogy ezeket hol tudom beszerezni?
2013. máj. 2. 19:59
 7/8 anonim válasza:

Webshopokból legkönnyebb beszerezni, de ha van a környékeden olyan bolt, ami ezzel foglalkozik ott is próbálkozhatsz. Amennyiben otthon akarod beszerelni akkor, ha internetről rendelsz jobban jársz, ha műhelyre akarod bízni a beszerelést, akkor érdemesebb velük beszereztetni, mert sok műhely ebben az esetben kedvezményt ad.


Én netről szoktam rendelni, autohifi-city.hu vagy autohifioutlet.hu oldalakról.


A második olcsóbb, csak sajnos már előfordult, hogy egy barátommal kerestünk egy erősítő típust és nagy örömünkre találtunk is ezen az oldalon. Le is adtuk a megrendelést, majd másnap telefonon közölték, hogy a megrendelt erősítőt már fél éve nem tartják... szóval ha az autohifioutlet.hu-ról rendelsz akkor mindenképpen kérdezz rá, hogy van-e nekik amit szeretnél, mert a honlapot eléggé elhanyagolják.

2013. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2013. máj. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!