Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok hálózati töltőt...

Hol tudok hálózati töltőt venni a wayteq xtab 700 dc tabletemhez?

Figyelt kérdés
Linkeljétek lécci az oldalt

2013. máj. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel USB-n ehet tölteni, inkább azt kérdezném: van-e olyan telefon vagy PC bolt, ahol nem lehet USB-s hálózati töltőt venni?

A csatlakozó stimmeljen (nem tudom mini vagy micro USB), ettől kezdve bármilyen töltőt beledughatsz. A feszültsége mindegyiknek 5V, ha kevesebb áramot tud, legfeljebb lassabban töltődik fel.

2013. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam de usb n nem töltődik sejogy

de azért köszi

2013. máj. 3. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Uhh....

Sajnos igazad van. nem tételeztem fel, hogy képesek ilyet tervezni, de most olvasom:


[link]


"Sajnos az előd modellel ellentétben az xTAB-700dc nem tölthető microUSB-n keresztül, így kénytelenek leszünk a gyári töltőjét használni ehhez a művelethez."


Esetleg valamelyik jó hozzá:

[link]

2013. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvan

Speedshop.hu

Vagy klapka utca 4 13. Ker

2013. máj. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!