Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Play Station 3 network és az...

Szalai Martin kérdése:

Play Station 3 network és az xbox 360 live között mi a különbség? Ps-en is lehet letölteni demokat?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy az xboxon hogy van.. (volt már) most lehet beszerzek egy play station 3-at... és kíváncsi lennék hogy működik ott a multiplayer..stb.. ott is le lehet tölteni demokat stb??
2013. máj. 2. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg a PS3-at és majd rájössz hogy hiába van ingyen a Live sokkal jobb.
2013. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hiába ingyenes a PSN a Live jobb.Ezt akartam az előbb is írni.Mivel volt már Xbox360-ad és Live-od is lesz összehasonlítási alapod.
2013. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

aha.. értem..:D amúgy igen szerettem a Live-ot csak szerintem pofátlanság.. hogy mindenért pénzt kérnek..


és ps3-on lehet leszedni demokat???

2013. máj. 2. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a PS3-nál nem tudod a játékokat a HDD-re másolni csak amit a PSN-ről töltesz le,a dobozos game-ket folyamatosan pörgeti a meghajtó esélyed nincs kímélni mint az Xbox360 esetében.
2013. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen le tudod szedni a demókat a psn-ről ingyen.

De a Live-on ingyen leszedhetők a demók.

2013. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 megás ADSL nettel (értsd: max. 100 Kb/s letöltési sebesség) tökéletesen tudok multizni, a demókat ingyen le lehet szedni, söt, ha elöfizetsz a PlayStation Plus szolgáltatásra, az elöfizetésed végéig havonta ingyen szedhetsz le és tarthatsz meg bizonyos játékokat. És nem éppen no-name kategóriák, most pl. az új Hitman-t lehet leszedni.


A játékok HDD-re történö feltelepítése csak bizonyos játékoknál (pl. GT5) engedélyezett, egyébként nekem a 4 év alatt, mióta megvan a PS3, soha nem okozott olvasófejproblémát, mivel a Blu-Ray nagy tárkapacitása miatt általában tömörítetlenül írják rá a játékokat.

2013. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

57%-os válaszolóra ne hallgass, szinte minden ilyen kérdésnél okoskodik, és hülyeségeket ír.


Live minimálisan jobb a PSN-nél, pontosabban sokkal inkább szociális okosságra van kitalálva. De a multi ugyanúgy működik PS3-on, nem szaggat, nem dob le a szerver, ugyanúgy mindig online, stb.

Ugyanúgy tudsz haverokkal chatelni közbe, meg minden. Csak Live-on egy-két dolog kicsit okosabban van kitalálva, de attól még nem éri meg fizetni érte, mert olyan minimális a különbség.


Az igaz, hogy PS3-on nem lehet a játékok 100%-át HDD-re telepíteni, de ez a "kíméli az olvasófejet" szöveg hülyeség, hamarabb meghalnak más miatt ezek a konzolok, minthogy pont az olvasófej menjen tönkre.


PS+ meg egyszerűen alázza a Live Gold-ot, már csak az ingyen játékok miatt is.

2013. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#.7 Mindig azok rinyálnak,akit apuci és anyuci etet.

Gondolom semmi közöd a rezsi költségekhez,mert a stílusodból ítélve,13-16 évesnek saccollak aki nem rendelkezik önálló anyagi keresettel,és irigykedik a másik emberre,aki azt mondja valamire hogy megéri.

Nem kötelező a Live-ot fizetni,én még is megteszem mert nekem megéri.

De nekem van választásom,veled ellentétben mert van saját anyagi hátterem,neked pedig,be kell azzal érni amit kapsz otthon,vagy amit finanszíroznak a szüleid.

Pl valószínűnek tartom,hogy mindkét next-gen konzolt be fogom szerezni,nem kell a szüleimnél kuncsorognom érte.

Nekem ez a hobbim legalább 10 fajta konzolom volt eddig, te meg csak egyre húzogatod maradjon is így.

2013. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Nem tudom láttál-e már 13-16 éveseket írni, teljesen más stílusuk van.

És a legegyszerűbb tényleg az, hogy feltételezel valami hülyeséget másról, és feldobod az "irigy vagy" kártyát.

Mindegy, törlöm ezt is a megválaszoltjaim közül, nem akarom több válaszra elpazarolni az időmet, és semmi baj, hogyha valamiről meg van a véleményed, csak az a baj, hogy lehet a hülyeségeiddel fogsz valami más, kevésbé hozzáértőt meggyőzni a neten valamiről, és akkor már nem mindegy, hogy mégis mit írsz.

2013. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#.9 Látom teli találat volt.

Az a baj,hogy a gyerekes viselkedésed elárul.

Ugyan úgy zsörtölődsz,mint a gyerekek,nagyon komolytalan vagy,sajna az éveid is tükrözik hogy,ez az első konzolod. Annyira áhítattal beszélsz róla,ha valaki ellent mond neked megsértődsz,és le hülyézed tipikus,meg nemértett tini reakció.

Az elfogultságod pedig,nem engedi,hogy tárgyilagosan ítéld meg a két konzolt.

2013. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!