Transzmitter vagy fejegység?

Figyelt kérdés
Érdemes venni egy usb-s fejegységet kb 10-15 ezerért? Jobban szól mint egy szivargyújtóra csatlakoztatott transzmitter? Ha igen milyen márkát,típust ajánlotok?
2013. máj. 2. 22:31
 1/8 Metals Engineer válasza:

A transzmitternek technológiai korlátai vannak.

Konkrétabban, lehet hogy ha ytube-on 480-ba 'megfelelő' a minőség, akkor kár beruházni új f.egységre és elég a t.m. Jelzem h a dimanson és 'testvérei' usb-n sem tudnak a rádió minőségszintje felé menni! Ez tapasztalat! Ha egy nevesebb f.egység ára nem vág földhöz, akkor inkább azt javaslom! Igaz amennyire követem az árakat, inkább 15-20pénz táján vannak.

2013. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrét márka?
2013. máj. 2. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem egy pioneer fejegységem van. 20 körül volt 2 éve.

USB-ről szépen, tökéletesen, gyorsan játszik.

A céges 10.000Ft-os cd nélküli fejegység gagyi.

Transzmitterem is volt.Gagyi minőség, lassú.

2013. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ő milyen?

2013. máj. 3. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
ő teljesen megfelel a célnak
2013. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Pioneer jó nevű gyártó, szerintem ennyi pénzért ennél jobb vételt nem találsz. A transzmitterek nagyon ótvarul szoktak szólni, semmiképp nem ajánlom. Ráadásul sokkal kényelmesebb is, ha csak a fejegységbe bedugod a pendriveot, és már szól is, és nem kell az interferenciával bajlódnod, keresgélni, hogy épp melyik frekvencián nem zavar be semmi.
2013. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=6DD68rxEFmM

Amit 0:08-nál bepattint, olyat honnan szerzek?

2013. máj. 7. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

olyan nagyon nem ellenőriztem,de lehet kapni a neten

[link]

2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!